Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a hiba? Letöltöttem...

Mi lehet a hiba? Letöltöttem egy sorozat 5 részét. A számítógépen mind működik. Kiírtam 1 dvd-re, de csak 3 rész megy a másik kettőnek csak hangja van. Ugyanolyan formátumban van az összes. A nero írás után nem talált hibát.

Figyelt kérdés
Azt hiszem mpeg4-nek irták a neten, vagy avi, de nincs jelenősége, mert az összesnek ugyanaz a formátuma, és ha 3-mat lejátszik, a másik kettőt is kéne.
2010. febr. 23. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a formátum még ugyanaz (tegyük fel avi), még nem biztos, hogy a kódolás (codec) is azonos. Úgy fest, hogy 3-nál azonos és az asztali lejátszónak is szimpatikus, a maradék viszont a lejátszó által nem támogatott codec-kel készült.

Át lehet tömöríteni, ha nagyon akarod, majd valaki, aki jártas ebben, leírja, hogy hogyan.

2010. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az jó lenne,mert abszolút nem értek hozzá.
2010. febr. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!