Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért nincs NET?

Vajon miért nincs NET?

Figyelt kérdés
Van egy hp compaq gépem amit torrentezésre használok ami nem is lényeg, viszont egyszercsak úgydöntött hogy nem érzékeli az UTP kábelt hiába van bedugva kipróbáltam legalább 5 fajta kábellel úgyhogy nincs megtörve sehol. Egy Zhone márkájú adsl routerrel és egy tplink 300 mbites wifi routerrel használom vagyis csak használnám a windows problémakeresője nem tud mit kezdeni vele mivel a kábelt sem érzékeli és ugyebár a csatlakozónál a gép hátulján kellene villogjanak a ledek de semmi.

2015. máj. 7. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
beszart a hálókütyü/nincs telepítve
2015. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én itt azt nem értem, hogy akkor most wifiről vagy kábelről akarsz netezni? :D vagy ha kábelről, akkor minek kevered bele a wifi routert?

Egyébként, ha egyik napról a másikra, akkor lehet meghalt a hardver (főleg ha nem is világít a led). De azért egy gyors driver frissítést kipróbálnék, meg persze alap, hogy kipróbálom egy másik gépbe a kábelt, hogy tudd, melyik oldalon van a hiba.

2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!