Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék különböző témákban...

Hogy tudnék különböző témákban aktív blogot találni?

Figyelt kérdés

Ha a google-ben rákeresek, általában olyan blogok jelennek meg, amit mondjuk 4 éve nem vezetnek vagy volt 2 posztja az illetőnek. Érdekelne utazás, ételek bármi.. Utóbbiból a Szárnyas Ízvadász ismerem. Illetve könyv-blogok is érdekelnének pl, ahol egy ember úgy ír könyvet, hogy nem adja ki, hanem egy bejegyzés egy fejezetnek felel meg.

Érdekel a blogírás, de mielőtt belevágok, mindenképpen szeretnék minél több blogot olvasni, hogy legyen valami kezdőpontom, elképzelésem. Köszi!



2015. máj. 17. 10:41
 1/7 infomoly ***** válasza:
Van a keresőnek időre szűkítő szűrője. A keresősáv alatt van a kereső eszközök/search tools, megnyomod és kijön hogy bármikor/any time. Itt beállíthatod 1 évre vagy hamarabb, hogy mikor jelent meg a cikk. Sőt te is megadhatsz neki dátumot.
2015. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

infomoly, életet mentettél! :3

Könyves blogoknál azt a (fél)megoldást tudom javasolni, hogy Merengőn -fanfic.hu/merengo- a szerzők profiljában nézd meg, hogy van-e blogjuk, mert szokott lenni.

2015. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

:-) Ajánlom magamat. Három történetet kezdtem el , valamikor csak befejezem....


[link]

2015. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 infomoly ***** válasza:

2. hozzászóló: nem tudom mi a baj a válaszommal. Aktív blogokról kérdezett. A google nem nyújt világ megváltó megoldást, de valamire jó.


Csinálj egy komoly bloggerekből álló, mindig naprakész (halott blogokat kitörlő) linkkatalógust és reklámozd itt. :-)

Vagy írj a már létező blogkatalógusokhoz időszűrő programot.

2015. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Semmi baj nincs vele, épp ellenkezőleg. Nagyon régóta keresem azt a módszert, amit leírtál, csak eddig nem igazán találtam meg, úgyhogy köszönöm!
2015. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 infomoly ***** válasza:

Ja, bocs, azt hittem ironikusan írtad. Valószínű, a fura mosoly fej zavart meg, gőzöm sincs milyen jel az, bajuszos mosoly? :-)

Örülök, ha segíthettem.


Vissza a kérdéshez:

Gasztroblogok esetében van két jó gyűjtőoldal, de biztos láttad már ezeket:

[link]

[link]


Az elsőnél lehet látni ki az aktív.


Utazás témában nem találkoztam ilyen gyűjteménnyel.


Esetleg még egy-egy aktív blogon meg lehet nézni milyen más blogokat ajánl a szerző, pl. blogspot-os blog esetében oldalsávban szokott lenni blogajánló és jobb esetben az ajánlott blogok legújabb cikkei is láthatók megjelenési dátum szerint sorban. De változó, hogy melyik blogszerző hogy adja meg és frissíti-e egyáltalán.

2015. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amúgy itt van pár:

[link]


Meg esetleg kritikás blogokat böngészhetsz (bár, ha negatív kritikát kapnak, akkor általában a szerkesztők letörlik a blogukat.)


Még talán azt kipróbálhatod, hogy követed a "díjakat". Ezt úgy értem, hogy ha az egyik blogger létrehoz egy díjat, azt utána kb. 5-10 másik bloggernek továbbküldi. Pl.:


[link]


De infomoly módszere a leghatékonyabb. #hálás szmájli :3

2015. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!