Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi internetem van. Ha...

Digi internetem van. Ha rendelek nagyobb csomagot, akkor új kábelt kell bekötni stb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg digis vagyok, modemes net. Csak ügye, ez elég lassú, szóval a digin belül egy másik csomagot szeretnék megrendelni. Nem modemes a másik net, sima kábeles. És új kábelt fognak bekötni, ha váltok erre a másik csomagra?

2015. máj. 17. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel az a modemes net, amiről te írsz, koax kábelen érkezik, és a másik meg kertvárosi övezetekben optikai, társasházakban pedig UTP kábelen jön.


Viszont az hogy nálad elérhető a kábeles hálózatuk, nem jelenti azt, hogy optikai is lesz ott.

2015. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kábeltévés hálózaton van elérhető nagyobb csomag, arra tudsz váltani, és akkor két eset lehetséges. Ha a modem támogatja a nagyobb sebességet, akkor központilag átállítják, és csak annyi történik, hogy gyorsabb lesz a neted egyik percről a másikra. A másik lehetőség, hogy kicserélik a modemet egy korszerűbbre, de az se nagy ügy. Új kábel, új bekötés nem kell.
2015. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írták, a városomban lehet ez a csomag (tv, internet és telefon is van, amilyen csomagot szeretnék), nemtudom mennyit bír a modemem, és remélem nem kell új kábelt kötni stb, csak annyi, hogy felemelik a korlátot. Remélem így is menni fog, hogy jelenleg modemes net van. Akit érdekel, ha jól tudom jelenleg a strada nevű internet van a digitől, ami modemes. Amelyik netet szeretném az nem modemes.
2015. máj. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!