Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a startapró....

Mi a véleményetek a startapró.hu - ról?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés foganatja ?
2015. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Harangozó Csaba ***** válasza:
100%
Használom a startapro-t évek óta, sajnos nem reklámozzák, így a hirdetések száma is alacsony ( most láttam csak, hogy kb. 134000 hirdetés van :-( azt hittem nagyobb oldal. ) Ami jó, hogy 16 képet is fel lehet tölteni ( igaz, csak egyenként :-( ) Az évek folyamán alig 2-3 megkeresés jött az oldalról... szóval nem lehet nagyon számítani arra, hogy innen özönlenek a vevők. Ami még bosszantó, hogy a nagybetűket ( ha több mint 2 van egymás mellett a szövegben ) kis betűkre konvertálja... valamint a profilban nem menti el az eladó helységét, megyéjét, így ezeket minden hirdetésnél meg kell adni... *mindig* minden hirdetésnél :-( alap lenne ezt kitölteni automatikusan. Amúgy tiszta, gyors oldal. Többre kellene vinnie, szerintem.
2015. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tele van prostitúcióval, mocsokkal. Akkor már (ezerszer) inkább a Nextapró, az egy tisztességes hirdetőoldal, kiváló működéssel.
2016. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Samukácska válasza:

Nem lenne rossz oldal, ha nem lenne béna az informatikus.

Képtelen lépést tartani a fejlődéssel!

Kb egy éve reklamálom, hogy ne küldjenek olyan leveleket, hogy FIGYELMEZTETÉS". Tisztára ijesztgetős! Amiben írják, hogy hamarosan lejár, meg inaktiváltuk hirdetésed.

Ezek után még mindig aktív látható volt a hirdetés. Szóval lassú és béna informatikus van a háttérben! Aki a havi fizu felnyalásán kívül nem nagyon szeret mással foglalkozni!

Ebből adódóan a vezetéssel is gond van! Mert ezt nem veszik észre!


A hirdetéseknél megjelenik a feladás dátuma. Ez egyes vásárlóknak kellemetlenkedésre ad lehetőséget! Mondják"Látom már rég óta hirdeted".

Szóval, ha el akarsz adni, akkor nem a legjobb. ha venni akarsz, akkor meg nem ezt nézed.

Ami jónak tűnik az aNextapró és az LXO.

2017. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Tényleg?
2019. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 joeyl válasza:
Amióta meg vette a Román egy fos!!!
2022. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Berze Monika válasza:

Miert nem tudok az üzenetekre válaszolni?

Reggel még tudtam de már 10ora felé már nem .Az üzeneteket

Megkapom.Köszi előre is a válaszokat

2022. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!