Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, h...

Miért olyan hihetetlen, h valaki már 22-23 évesen saját házat tud venni hitel nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem nem egy ilyen ismerősöm van, van aki külföldi munkával, van aki itthon kereste meg a rávalót(mondjuk 7-8 millió forint)
2013. júl. 15. 19:38
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
30%
Mert kamu.
2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Mert a legtöbb ember ismeri, hogy mi a realitás és olyan külföldi munka nem igazán van, ahol egy-két év alatt félre lehet tenni 7-8 milliót. Ez legalább 30ezer Eurót jelentene, és ennyit még megkeresni is több év, nemhogy félretenni - mert ugye ott is azért lakni meg enni kell...


A legtöbben, akik ezt állítják, illegálisan, bünözéssel szerezték a pénzt, és a sok hülyét sze´dítik ezzel a mesével.

2013. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert nagyon kevés esély van rá, hogy tiszta, becsületes munkával kereste meg azt a pénzt. Azért, mert egyre kevesebbeknek van lehetősége ingatlanhoz jutni ennyi idősen, sőt, nemhogy ingatlanhoz, munkához, keresethez is.

Szóval nem hihetetlen, csak több, mint gyanús.

2013. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 bibus26 ***** válasza:
77%
Azért, mert a többség 55 évesen, 35 éves munkaviszonnyal még 20 évig törleszti a lakáshitelét.
2013. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
46%
Mert sok ember otthon gurcol pici penzert,vagy meg azt sem... s a nagy tobbseguk irigy arra, hogy vki onalloan, kemeny dontes meghozva (kulfold) fel tudja epiteni az eletet, foleg ha meg fiatal is... Minden jot kivanok, ez a szorgalmanak a gyumolcse! :-)
2013. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
42%
Nem mondok neveket, de így van! Barátaimtól tudom, ők seftelnek ezt-azt.......
2013. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha 18 éves korodban találsz munkahelyet 500/h 8*500=4000/D 4000*5=20000/W 20.000*50=1.000.000/Y ha nem koltessz belole semmit tehat evi egymillio meg keves raadasul tanulni is kell...
2013. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Én Nyugaton élek kb 20 éve, mérnökként dolgozom én is meg a párom is. Így tudtunk 10 év alatt 30000 Euro-t megspórolni, ami megfelelne a kérdésben említett összegnek.


Aki azt állítja, hogy vendégmunkásként, komolny szakképzettség nélkül (mert ugye 22 évesen - illetve még fiatalabban, mert közben "dolgozott" is több évet - legfeljebb érettségije lehet) ennyit félre tud, az garantáltan nem mond igazat.

2013. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Eleve 7-8 millióból olyan házat vehetsz, amire nagyon sokat kell költeni. A másik, 22 évesen vagy tanul és mellette dolgozik, akkor sok pénzt nem tud keresni, vagy szakmunkásként dolgozik kint, akkor meg annyi pénzt nem tud félrerakni.
2013. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Azért,mert nem ez az általános.Én 23 éves vagyok,18 évesen vettem saját házat,persze hitelből...Aztán 20 évesen már sajátom lett hitel nélkül(kis fordulattal,a válság miatt,ami végül jól alakult,de lehetett volna sokkal rosszabb is.El kellett adnom a "régit"vettem másikat,máshol...)


Az általános elképzelés az,hogy a fiatalok bulizni járnak,ide-oda mászkálnak meg egyetemen tanulnak 25 éves korukig átlagban,ja és persze szórják a szüleik pénzét.

Pedig nem mindenki ilyen,nem lehet általánosítani,de nekem se szokták elhinni,mikor szóba kerül,hogy az én házam(főleg azt nem,hogy már majdnem 10 éve dolgozom és azt,hogy a ház sem egy lepukkant régi vityilló)Meg persze azon is meg szoktak lepődni,hogy nem hagytam abba a sulit az általános iskolánál,hanem munka mellett folytattam.

2013. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!