Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek milyen gyors internete...

Kinek milyen gyors internete van otthon (? MBps) és mennyire van megelégedve vele?

Figyelt kérdés
Még az is érdekel, hogy melyik szolgáltatótól. Csak azért kérdezem, mert most szeretnék új előfizut és kíváncsi vagyok, hogy milyen egy átlagos netsebesség, ami használható a valóságban.

2015. máj. 20. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

240/20 Mbps UPC. Elégedett vagyok vele (igazából a 60/6 Mbps is kielégítő volt hosszú ideig, de minimális ráfizetéssel adtak nagyobb csomagot hűségidőért cserébe).

A Far Cry 4 frissítések (1-1,5GB méretűek) majdnem teljes sávszélességgel szoktak letöltődni, de a Witcher 3 telepítés is jól jött (átlag 150 Mbps-mal).

2015. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2,5/0,5 és tippelj, hogy mennyire vagyok megelégedve vele. Telekom. (melyik másik adna 2015-ben ilyen csomagot?)

G.

2015. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

30/5 Mbit-es Telekom internet.

Mindig hozza a maximumot. Nagyon stabil.

A 120 Mbit is elérhető lenne, de nekünk teljesen elegendő a 30 is. 2 laptopon, 2 okostelefonon illetve 1 okostévén használjuk. Utóbbin csak az HBO Go-t szoktuk nézni, de arra is elég a 30 Mbit. Full HD-ban stream-el így is.

Sőt a YouTube is megy 4K-ba, bár 4K-s megjelenítőnk nincs. :)

2015. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!