Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani az internetem?

Figyelt kérdés
Van egy kábeles internetem DIGI felhasználónév es jelszó kell hozzá,eddig jól működött,de tegnap haveromnál voltam ott meg ujra be kellett állitani a kábeles netet.A hálózati beállitás varázslót használtuk es beállítottuk helyi kapcsolatnak az ő kábeles netjét.Ma hazajöttem es barhogy próbálok csatlakozni a diginethez nem fogadja el.Aikerült megtalálni a helyi kapcsolatot el ia is indul de olyan lassú hogy semmit nem tölt be.Újraregisztráltam a diginetet es sikerült hozzá kapcsolódnom miközben a helyi kapcsolathoz is hozzá voltam kapcsolódva,de végig a helyi kapcsolatot érzékelte a difinetet ami meg 10mb/s-es azt nem.Hogy tudnám ezt visszaállítani?
2015. máj. 22. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!