Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt megfelelő...

Miért nem tölt megfelelő sebességgel az Ncore? ( uTorrent)

Figyelt kérdés

Üdv.

Ncore-t használok, uTorrent progival. A netem 120/10 Upc.

A letöltésnél semmi probléma nincs akármi lejön pillanatok alatt ámde a feltöltés 0-10k között van. Tudom hogy 48 óra a seed kötelesség de elég viccesnek tartom hogy egy 20G játékból az időkorlát alatt 10MB-t tölt csak vissza. Szabályosnak szabályos viszont így az életbe nem lesz ranglépés az oldalon belül. Sokan szenvednek ezzel olvastam fórumokon. Elképzelhető hogy az oldal "üzemeltetője" rendezi így vagy én csinálok valamit rosszul. Csak mert ha felesleges nem szeretnék keccsölni vele, viszont jó lenne rangot lépni a meghívó küldéshez illetve a torrent kéréshez. Így gyakorlatilag lehetetlen hiába tartom a szabályokat rendesen.

Gondolkoztam már saját torrent készítésével és feltöltésével de ha fennt áll a hiba akkor jön a büntetés és a letiltás X napra.

Van esetleg tippetek hogy mit tudnék tenni?

Írtam nekik PM-et de természetesen azt írják hogy ha betartom a szabályokat akkor nem kell 100% visszatölteni. Hiába írom hogy nem ez az én problémám valamiért kikerülik a válaszokat.

Köszi!


2015. máj. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
vedd meg a játékot
2015. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egy ember tölti 5/0.5-ös nettel 25342834528 seedertől, akkor megszakadhatsz te, akkor se lesz gyorsabb a feltöltésed.

Ha meg olyat töltesz le, ami a kutyának sem kell már, akkor egész kereken 0 lesz a feltöltésed, lehet ez akár 1 TB-os torrent is.

2015. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak csak annyit hogy vannak legális orrentek az oldalon. Rosszindulatúság helyett segíthetnél ezért van az oldal.

A második hozzászólónak csak annyi hogy 1 éve és 16 hete játszom ezt velük. Ezen idő alatt 70G töltöttem vissza és hidd el figyelem a s/l számot is.

2015. máj. 24. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor bezony nálad van valami rosszul beállítva. Nézd meg a Wiki-t, hogy hogyan kell beállítanod a kliensed.
2015. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legális játékot máshonnan is be tudod szerezni, akkor miért ragaszkodsz az ncore-hoz? Ha pedig nem legális, akkor te vagy a rosszindulatú, ráadásul tolvaj
2015. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A maximum feltöltési sebesség nullára van állítva?
2015. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom értesz hozzá. A játék egy példa volt hogy tudd mire gondolok. Ha esetleg utánaolvasnál mielőtt okosat írsz tudhatnád hogy az ncore támogatja a Magyar filmeket és zenéket legálisan ezenkívül sok sok fősulis anyagot csak onnan lehet megszerezni szintén legálisan.
2015. máj. 24. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom mire jó a torrent, ismerem a technológiát, de az ingyenes játékokra nem jellemző, hogy 20G méretűek :) Van fenn legális tartalom igen, az igaz. Mennyi, 0,01%? :D

Egyébként az UPC-re jellemző, hogy nem barátja a p2p technológiáknak, mint pl. a torrent és bizony régebben is korlátozgatta, mint ahogy nem véletlen szakadozik(/ott) mobilneten a Skype, Viber...

2015. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!