Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Futna megfelelő sebességgel...

Futna megfelelő sebességgel akármelyik verziójú PhotoShop egy Dell Inspiron 1020-as netbookon, ami Intel Atom procival és 1 Gb rammal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2012. máj. 16. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Az Atom egyszerűen nem alkalmas ilyesmire. Próbálkozni persze lehet...
2012. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én láttam cs2-es photoshopot egy Athlon 3800+ on, 7600gt-vel, elég gyalázat volt, pedig 2 gb ram volt.

Talán a portable ps, azt ilyen kis gépekre találták ki, eléggé le van korlátozva, a memória és proc igényes effektek, alkalmazások ki vannak belőle szedve.

2012. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én most a CS6-ot tolom, az itthoni gépem 3GHz-es P4-es, 1 Gb rammal és GeForce 6600 LE-vel, és néha eléggé küszködik vele a gép...
2012. máj. 16. 03:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A Photoshop,CAD és Render programok tipikusan megtévesztőek, mert elindulnak gyenge gépen is, de ha komolyabban melózol velük akkor azért kell oda az erő is.


Ráadásul sztem jól jön hozzá egy minél nagyobb monitor is, a netbook meg elég kicsi ehhez, ha viszont monitorod van, akkor lehet jobb lenne egy asztali gép neked.

2012. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

> Futna megfelelő sebességgel akármelyik verziójú PhotoShop

A 7.0-ás verzió tökéletesen futna. :)

[link]

"All systems need 128-MB RAM (192-MB recommended) with a CD-ROM drive and an 800x600 color monitor with at least 16-bit color (24-bit recommended)."

...

"On Windows, you need a Pentium III or 4 running Windows 98/ME/NT/2000/XP with 280-MB of free disk space."

Jó, tudom hogy tíz éves szoftver, de lehet hogy bőven megfelel arra, amire használni szeretnéd.

2012. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!