Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek olyan "webáruházakat"...

BJohnvHUN kérdése:

Ismertek olyan "webáruházakat" amik olyanok mint az ebay vagy az aliexpress?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy lehessen paypal-on kívűl csak simán bankkártyával fizetni és megbízható legyen.

2015. máj. 28. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az a lényeg, hogy lehessen paypal-on kívűl csak simán bankkártyával fizetni és megbízható legyen."

ez a kettő kiüti egymást.. vagy paypal vagy nincs biztonság.. na nem mintha akkora megterhelés lenne paypalt használni

2015. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én innen már vásároltam, Hong-Kongból 7 nap alatt megjött a csomagom, semmi gond nem volt. Lehet bankkártyával is fizetni, nem muszáj paypallal, bár annak szerintem sincs sok értelme, de te tudod. Van csomagkövetési lehetőség, bizonyos feltételek esetén ingyenes szállítás, meg minden olyasmi, ami a többi oldalon.


[link]

2015. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!