Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Youtube csatornám,...

Van egy Youtube csatornám, szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel csináltunk egy csatornát, aminek a neve az hogy Zsenka Anna&. Csak egy kérdés van, szerintetek milyen? Ha tetszik feliratkoztok? :S

https://www.youtube.com/channel/UCUw_CsFEbRaqyiJwAiYSY7A

[link]



2015. máj. 31. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Két elkényeztetett, kényes csitri affektál a kamera előtt.

Nekem ennyi jön le. 2 év múlva te is szégyellni fogod az egészet. Higgy nekem, és emlékezz majd !

2015. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyi, ha azt a sorozatot nézted meg, persze h ez a véleményed. Ott csak hülyülünk, ne vedd komolyan azt a sorozatot mert nem rólunk szól. Ja, és nem vagyok csitri, se elkényesztetett.
2015. máj. 31. 20:15
 3/5 anonim válasza:

Azért szerintem nem olyan rossz mint ahogy az 1. írta de később lehet hogy szégyellni fogjátok. Jó,persze látszik hogy viccből csináljátok de nem igazán nevettem,igaz korosztályonként más tetszik az embereknek,valószínűleg azért.

Nekem nem az jön le hogy elkényeztettek vagytok de nem biztos hogy más is így látja.

Szerintem rakjátok privátba a videóitokat és csak ismerősöknek,barátoknak mutassátok meg.

Mondjuk nem vállalhatatlan a csatorna láttam már ennél rosszabbat is de később lehet hogy bánni fogjátok. Csak magamból indolok ki,tapasztalatból mondom. Ha belegondolsz a könyves videódban mondtam hogy leszedtél videókat amik akkor jó ötletnek tűntek de most már nem pedig itt nem is évekről volt szó.

2015. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Figyi, értem.

Ha esetéleg megbánnánk, amikor nagyobbak lennénk letörölnénk a videókat, és akkor már nem látná senki. Szóval azt meg lehet oldani.

Ja, és azért töröltem le azokat a videókat, mert sablonosak voltak, szerintem...

2015. jún. 9. 19:50
 5/5 anonim válasza:

1. A minőség borzalmas.

2. Néhány videónak nincs normális címe

Szerintem nem lesz népszerű ez a csatorna

2015. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!