Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad a kormany.hu oldal...

Miért ad a kormany.hu oldal tanúsítványhibát?

Figyelt kérdés

Gondoltam kitöltöm a kormány bevándorlással kapcsolatos kérdőívét.


Ez valami vicc akar lenni, hogy titkosítatlan kapcsolaton küldözgessük az adatainkat?


Ok, beírtam https-sel, erre hibát ad ki.

[link]


Komolyan ez a híres magyar szakértelem? A milliárdokból fenntartott informatikai rendszer?


Könyörgöm valaki kergesse már el azokat az informatikusokat akik közpénzen ilyen munkát adnak ki a kezükből és veszélyeztetik a magyar emberek adatbiztonságát. Ezek az informatikusok nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek és tüzes vasat kell a val-a-gukba dugni.


Miért nem lehet ügyfélkapun bejelentkezni?



Valamint az oldal alján!!! "Magyararország Kormánya"


Azt a suttyó barmot aki még a Magyarország szót sem képes leírni!!!! Azonnal kilépni az EU-ból öt percre, Alkotmányt módosítani 5 percre, halálbüntetést bevezetni 5 percre és kivégezni azt a barmot!!!!



* Az adatai megadásával Ön hozzájárul, hogy a jövőben Magyararország Kormánya további véleménykérés és tájékoztatás céljából kapcsolatba léphessen Önnel. Amennyiben a jövőben nem kíván tájékoztatást kapni, kérjük, hogy a kérdőív végén elhelyezett jelölőnégyzetben nyilatkozzon erről "



2015. jún. 7. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem jó a tanúsítványuk. Nem feltétlen szakértelem, pénz kérdése is lehet.
2015. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

erdekes ha ez hivatalos oldal


magyar kormanyi bank oldala is ilyen lesz? bitos sokan dorzsolik mar a kezuket oromukben


nemzeti kupleraj ert harcoljon minden magyar hazafi!

2015. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki se töltsd, ezek szerint az adathalászat a céljuk, nem az emberek véleményének kikérése.
2015. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is feltűnt hogy nem titkosított kapcsolaton keresztül mennek a dolgok. Ki sem töltöttem.


Az internetről szóló konzultáció már titkosított: [link]

Szóval nem értem mibe telt volna a másikra is megvenni azt a tanúsítványt.

2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az internetkon-t kitöltöttem, rendben ment - elvileg -minden.

Ezért sem értem, hogy mitől lett ilyen igénytelen a másik. Miért nem ugyanúgy működik?

Mi az, hogy a kormány az e-mail címemet bekéri? Mi az, hogy utána küldi a marketing agymosását.


Bőven elég a 80 milliárdos szánalmas MTVA M1 híradó, ami türkmén basit meghazudtoló propaganda hazudozás. Egy agymosó, halálba idegesítő tömény szánalom, adóforintokból.


Nézhetetlen hányinger! És ezt még az e-mail címedre is el akarják küldeni.


Megdöbbentő!

2015. jún. 7. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem titkosítatlan a kapcsolat, csak önaláíró.

[link]

2015. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem titkosítatlan a kapcsolat, csak önaláíró. "


Ja, de ez is csak akkor, ha kézzel bírod a "https"-t.

Amúgy megy hiába titkosított, ha a tanúsítvány nincs ellenőrizve. Mi a bizonyíték arra hogy én az eredeti oldalt használom?


Amúgy azt a 20.000 Ft-ot szerintem ki tudta volna fizetni az állam... [link]

2015. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!