Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy 20gb-os mobilinternet...

Egy 20gb-os mobilinternet elég 1 hónapra?

Figyelt kérdés

letöltési sebesség 150Mbit/s

feltöltési sebesség 50mbit/s


Amire használnám:

-böngészés

-játékok (bf4,gta5, majd ha kijön akkor the division)

-letöltések


Játékok mind online szóval ezért is kérdem, hogy elég e az a 20 gb?


Érdekességképpen kérdezem, mivel szó van arról, hogy vidékre költözünk és ott a vezetékes internet nagyon ratyi, és eddig a mobilnet felelne meg a legjobban csak az a gond, hogy kicsi ez a "tárhely".


De ez az én egyedüli problémám, az internet :D. Másnak nem. Nekem fontos.

Ui.: Meg az a cél, hogy multiban ne legyen ilyen 80+ -os pingem..



2015. jún. 7. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán, egy ilyen játék se jön le vele. Ha meg már le van töltve, akkor is kidobnak egy 20 gigás peccset, te meg káromkodhatsz és szüneteltetheted a játékot 1-2 hónapig.
2015. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na és milyen a mobil lefedettség ott, ahova költözni fogsz? Lehet még a nagyon ratyi vezetékesnél is rosszabbul járnál (elég esélyes). Letöltésekre sztem kevés, neked kéne tudnod.
2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan óránkénti 150megabyte letöltéssel számolhatsz. Napi 7-8 órával ez kb 20 nap alatt 20 giga


A ping pedig biztos hogy fertelmes lesz mobilnettel. 500 fölött

2015. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A ping pedig biztos hogy fertelmes lesz mobilnettel. 500 fölött"


Nem biztos. Ma már mobilneten is teljesen korrekt tud lenni a válaszidő, feltéve ha van LTE lefedettség.

2015. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy a vidéket egy bp-i mondja, egy sima városi.
2015. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ahogy az utolsó is írta, nem mindegy, hogy mondjuk BP-ről nézve Veszprémet, vagy Debrecent mondod vidéknek, vagy valami kis falut (megjegyzem, a kis faluk nagy részében is van vállalható vezetékes net), esetleg kiköltöztök tanyára, de még azon belül is a semmi közepére? Mert vezetékes net szempontjából ez se lenne mindegy.


Ez a mobilnet ilyen játékok mellett kuka amúgy, de ha neked megéri anyagilag, akkor egy próbát megérhet.

2015. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem, hogy megfelel e a mobilnet. Amúgy Győr-Moson-Sopron megye (Felpéc) van LTE/4G lefedettség elvileg, ahogy a szolgáltatókat néztem. Viszont ha már van egy 10mb le és 5mb fel vezetékes internet már az elég szerintem. Nem? Csak kevés a választék e falucskához és drága :/
2015. jún. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!