Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szedd lassan a torrentem?

Miért szedd lassan a torrentem?

Figyelt kérdés
A torrentem(utorrent) csak 12-15 kbps-el szedd,még a simma letöltésem 200-300-al.Hogyan tudnám feltolni a torrentem letöltési sebességét?
2010. febr. 28. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

kevés a seeder (feltöltő)


kevesen töltik fel az adatot


keress egy másik torrentet hátha azt többen töltik fel

2010. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De minden hol ien lassan szedd torrenten,peddig szedtem már ott is ahol 50-60-an seedelik.Állandóan ilyen lassú.
2010. márc. 1. 17:29
 3/7 MaXXeGee ***** válasza:
ha limitálod a feltöltési sebességed, azzal lecsökkented a letöltési sebesség lehetőségedet. Ezt gondolnám hibának.
2010. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állítsd be a titkosítást és egyből jobb lesz a letöltés.


1.8nál újabb letöltő kliens kell.


Persze az egész függ attól is hányan seedelik.

2010. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "szedd"?
2010. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12-15 Kb/s nem sok, állítsd be a torrent kliensedet:


Nézd meg a speedtest.net-en, hogy mennyi a fel és letöltési sebességed, és az ott kapott adatok alapján:


-Letöltési korlát ne legyen,

-Feltöltési korlát ne legyen,


-állítsd be, hogy max mennyi torrent et tudj max fel és letölteni egyszerre ( alap net esetében 1-2, ha gyorsabb neted van (15/5 , 30/10 -es,) akkor ezt a számot emelheted 8-10-re is. Többen nem érdemes, hiszen a tracker-nek is kell átfutási idő, amíg a letöltéseidet, feltöltéseidet beállítja (30-60 percenként frissül átlagosan a statisztikád ).


Az én beállításaim Pl.:

aktív letöltések maximális száma nálam 8

aktív torrentek maximális száma fel és letöltésnél nálam 40

Kapcsolatok maximális száma összesen: 750

Kapcsolódott Peerek száma torrentenként: 150

Feltöltések száma torrentenként: 40

További feltöltési szálak, ha a feltöltési sebesség < 90% be van jelölve,

A feltöltési adatoknak magasabb prioritása van a letöltéseknél.


A netem 15Mb/5Mb, Bittorrent 6.4 es torrent-progival átlagosan 50-60 seedelőnél 600-700 Kbájt/S sebességgel jön le az anyagom, a feltöltési sebességem is 120-150 Kbájlt/S. Érdemes nagyméretű fájlok esetén az aktív letöltések számát csökkenteni, vagy a többi torrentet ideiglenesen leállítani/szüneteltetni. Ha kész, mehet minden vissza eredeti állapotba.


Én így használom, az összes torrent oldalamon jó , átlagosan 4-es aránnyal tartózkodok (bár ez nagymértékben függ attól is, hogy mennyien fognak rólam tölteni).

2010. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem csak 1-2 seedem van, és 10-30 körüli kb/s sebességgel jön a cucc, én sem értem mitől lehet ez, most meg nem is akar semmi lejönni, el sem indítja a letöltést!!!

diginetes netem van, 2500 ft-os, a start vagy mi a neve, 5 mbites asszem a minimális sebesség...:(

2010. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!