Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A torrentem lassan tölt le. A...

A torrentem lassan tölt le. A részletek lent?

Figyelt kérdés

71 seedből csak 17-tel kapcsolódik, seed/perr arány pedig 0.08. A netem 2,5 Megás, és csak 100 kb/s-sel tölt le.

Már minden beállítást megcsináltam.

Hogyan lehet felgyorsítani ezt a sebességet?


2010. márc. 23. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM LEHET! Ez annyit jelent, hogy 54 felhasználóhoz már más csatlakozik, te nem fértél bele. A 100kb/s-nak meg örülj, jó az, ennyit bírnak az aktuális seed-ek. A neted max. 320kb/s-ot bír, szal annak a harmada nem olyan rossz.
2010. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

uTorrent-et használj, az megold mindent! 5 számjegyű portot nyiss meg benne, majd ha routered van, akkor a routeren is állítsd be ezen portot UDP és TCP kapcsolatnak!

Ha lassan jön, az lehet attól is, hogy lassú emberek seedelnek, bár ez nem valószínű, nálad keresendő a hiba!

2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utorrent 2.0-t használok.

A Cfos speed nevű programmal nem lehet optimalizálni a letöltést?

2010. márc. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!