Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon jelentek egy...

Ha facebookon jelentek egy hamis profilt, mi történik? Hogyan érhetném el, hogy legalább a személyi azonosítását kérjék? Hisz úgysem tudná igazolni magát, és így eltávolítanák a profilját.

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A facebook NEM hatóság hanem egy közösségi oldal és nincs bent a szabályzatba hogy pl Kiss Magdolna ne regisztrálhasson Fekete Páko néven


Ez csak akkor lenne baj hogy ha annak is adná ki magát.


De ha pl Tündér Kicslánykának nevezi magát és van fent egy nyuszis manga kép profilképnek ahhoz semmi közöd

2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a szabályzatban nincs benne, akkor miért kéri olykor a személyazonosítást a facebook? Az érdekel, hogy hogyan érhetném ezt el! Ha jelentem, mi történik?
2015. jún. 16. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

1 nem tudom nekem még nem kérte


2 semmi nem fog történni

2015. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert mi a bajod? Ha csak más néven regisztrált az nem bűn. Ha a diszkóban azt mondod hogy XYZ-nek hívnak és nem úgy van akkor majd biztos rendőrt hívnak.
2015. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rájöttem miért kéri


Figyeli a belepő ip címeket tehát ha az otthoni gépről regisztrálsz és a valami.hu az internet szolgáltatód


Majd a sulibol is belépsz aminek meg a honnantudjam.hu az internet szolgáltatója


vagy a haverod gépéböl lépsz be akinek meg a kocsma.hu a szolgáltatója


Na ezért kéri hogy te az E vagy akinek TE állítod magadat esetleg nem e az vagy ajki nem vagy az

2015. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Úristen....te beteg vagy. :D Kit érdekel az ip-cím?! Nem ez volt a kérdés. Máskor arra koncentrálj. Vagy pedig kötekedj máshol.
2015. jún. 17. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ez neked kérdező kötekedés akkor sajnálom!


De értelmezd egy picit a mondani valómat még egyszer.

2015. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!