Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálam a hiba vagy náluk? DNS...

Nálam a hiba vagy náluk? DNS keresés nem sikerült?

Figyelt kérdés

Próbálok egy e-bookot letölteni a Library Genesisről, eddig sose volt problémám az oldallal, most viszont nem akarja letölteni a fájlt. Próbáltam több változattal is (mobi, epub stb.), egyiket se engedi. Megpróbáltam újra letölteni egy olyan könyvet is, amit már leszedtem egyszer, kb. 2 hete, és most azt se engedi.


A hibaüzenet (Chrome):

Ez a weboldal nem érhető el


ERR_NAME_NOT_RESOLVED


A(z) libgen.in címen lévő szerver nem található, mert a DNS-keresés nem sikerült. A DNS olyan hálózati szolgáltatás, amely a webhely nevét lefordítja annak IP-címére. Ezt a hibát leggyakrabban az internetkapcsolat hiánya vagy egy rosszul konfigurált hálózat okozza, de az is előfordulhat, hogy egy nem válaszoló DNS-szerver vagy egy tűzfal megakadályozza a Google Chrome hálózati hozzáférését.


A net működik, a tűzfal és a vírusirtó ugyanolyan, mint eddig. Mozilláról is próbáltam, ugyanezzel az eredménnyel. Viszont az isitdownrightnow.com-on meg azt írják, működik az oldal.


Mit tudnék tenni? Kell-e egyáltalán valamit?



2015. jún. 20. 22:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Jó, már lényegtelen, közben a fenti weboldalon megtaláltam a szerver oldalát (ami .ru-ra végződik - nem ezt dobta ki először a kereső) és tényleg nem működik, úgyhogy nem nálam van a hiba.
2015. jún. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!