Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rákerestem a Exmouth HAARP...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Rákerestem a Exmouth HAARP Base-re google műholdon, és megkérdezte, hogy megtudhatja-e a tartózkodási helyemet. Bajban vagyok? Nem fognak rám törni a rendőrök kémkedés miatt?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de nagyon félek! Valami nemzetközi törvényt szegtem volna meg?!?!?

2015. jún. 23. 02:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Uram atyám de parázok D: Ma éjjel aludni nem fogok az biztos D:
2015. jún. 23. 02:21
 2/13 A kérdező kommentje:
btw mi is a HAARP, tudom lehet, hogy ok nélkül félek, de ilyet a google még büdös életben nem kérdezett D:
2015. jún. 23. 02:22
 3/13 A kérdező kommentje:
'High Frequency Active Auroral Research Program' Ez ellen kémkedni nem nagyon lehet, de még mindig félek D:
2015. jún. 23. 02:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Szibériai szövetségi körzet is le van védve. Miért? Amúgy ezt a videót néztem https://www.youtube.com/watch?v=I8bbtOIupEM
2015. jún. 23. 02:41
 5/13 A kérdező kommentje:
A videó szerint ez a HAARP Alaszkában van, a google műhold szerint pedig Ausztráliában. Félek, hogy még mindig működik, és valami törvényt sértettem.
2015. jún. 23. 02:47
 6/13 fersk ***** válasza:
50%
Ha kihalna az emberiség, te akkor sem éreznéd magad magányosnak, hisz' jól elbeszélgetsz egyedül. :)
2015. jún. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
K____a élet, válaszolnál normálisan? Btw autista vagyok, és utálok emberekkel beszélgetni a valós életben.
2015. jún. 23. 03:11
 8/13 fersk ***** válasza:

Ó, hát akkor pláne... :)

De O.K., szóval a Google alkalmazások mindig megkérdezik, hogy lokalizálhatnak-e, de nem jelentik senkinek, más a céljuk. No para.

2015. jún. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De eddig miért nem kérdezte tőlem? Meg a Szibériai szövetségi körzetnél is megkérdezte, de ezeket leszámítva még soha sehol.
2015. jún. 23. 03:22
 10/13 fersk ***** válasza:
Tőlem már egy óbudai cukrászdánál is. Lehet, hogy a cégér csak egy álca volt?
2015. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!