Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt a Gyakori kérdéseken,...

Itt a Gyakori kérdéseken, akik egyik nap el tudják olvasni az elküldött linkeket, másnap állítólag mobilról vannak és nem tudják, hogyan használják ezt az oldalt mobilról?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, GYK mobil applikáció tudtommal nincs.

Magyarul a GYK linket csak meg kell, hogy tudják nyitni mobilról?

Akkor az elküldött linkeket miért nem tudják megnyitni?


Köszönöm a válaszokat, nincs okostelefonom, ezért nem értem a fenti problémát.



2015. jún. 26. 20:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Vigyázzatok "Noname0722" felhasználóval, aki a Japánba, Osakába utazós történettel jön, a német Hans a fiúbarátja és Melinda néven mutatkozik be, 19 éves!
2015. jún. 26. 22:02
 12/18 SylwerStone ***** válasza:
He?
2015. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12.: Szerintem te ennél többet tudsz, hogy "He?" ahogy olvasom, te nagy okostelefonos vagy itt a GYK-n!
2015. jún. 27. 02:15
 14/18 SylwerStone ***** válasza:
Úristen te kutakodsz utánam? :-D Így egészében nem értettem a sztorit erről az emberről + így hajnal 2-kor már kicsit tompa az agyam.
2015. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Ja, beütöttem Google-ba, hogy.: "SylwerStone"+"gyakorikerdesek" és jött a sok telefonos kérdés. Ez miért kutakodás? Csak tájékozódtam. Fel szoktam készülni az emberekből, mielőtt beszélgetek velük. Az újságírók is ezt teszik. Egyébként letiltható, hogy láttszon a nickneved, ha zavar.

2015. jún. 27. 09:28
 16/18 SylwerStone ***** válasza:
Irónia volt, ezért tettem smilet a végére. Ezért nem szeretek annyira interneten kommunikálni, elég nehéz megállapítani, hogy az ember komolyan gondolja amit ír vagy nem.
2015. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocs, értettem én, de van tényleg, akiket zavar. És hogy lettél ilyen nagy mobilos?
2015. jún. 27. 10:26
 18/18 SylwerStone ***** válasza:
Régebben elég sokat foglalkoztam vele, benne is voltam a top 3-ban itt GYIK-on a mobilos témakörben, de alábbhagyott a rajongásom is, meg hát időm se volt annyi mindig, hogy állandóan itt lógjak. Mostanában kezdtem el, pár napja megint feljárogatni.
2015. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!