Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy néz ki egy kínai postás...

Hogy néz ki egy kínai postás tracking number? Milyen a formátuma? Ebay csomag.

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg kettő csomagom van, amely tracking number-rel jön Kínából, mindkettő "kódja" egy 11 számból álló számsor.

Egyébként a purchase history alatt meg tudod nézni, hogy mi a csomagod tracking number-e (persze csak, ha van)

2015. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, közben találtam ezt, itt leírják részletesen a dolgot:

[link]


Kicsit csodálkoztam is, mert olcsó dolgokhoz nem jár tracking number, viszont az eladás sokszor megköveteli, hogy adjanak (ezt írják, gondolom nem feltétlenül az ebay-en), úgyhogy szoktak adni ilyen mock (fake) tracking numbereket.

Nekem is az egyik ilyen csak számos, az tuti, hogy fake, a másik meg YC-s, az is fake.

2015. júl. 8. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha már így ezt leírtad, gondoltam ellenőrzöm trackitonline-n, és tényleg azt írja, hogy ilyen csomag még nem lett feladva :D

Pedig eddig is inkább trackitonline-on követtem a csomagjaimat, és ilyen még nem fordult elő.

2015. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve most azt is megtudtam, hogy az ilyen Y-al kezdődőek Yanwen-es számok, ami egy szolgáltató cég, ők végzik a szállítást a China Post és a célország között és ez az ő belső tracking numberük, ami sok mindenre nem jó, valamit mutat a trackitonline-on is a célországig, de nem túl megbízható. Mármint a követése, nem maga a cég, mert a csomagok majd megérkeznek, de követni nem igazán lehet őket, mert össze-vissza is írogatnak róla, hogy már itt van, aztán igazából még nincs is.
2015. júl. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!