Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TirexiHD mért kezdi már...

Akosrakos kérdése:

TirexiHD mért kezdi már megint ezt az ellenségeskedést? Megint letiltja a kommenteket, értékelést, nem lesz több mikrofonos videó.

Figyelt kérdés

Már megint a Magyarságra haragszik, de azt nem veszi észre, hogy ezzel az összes nézőjével aki kedveli azzal is kicseszik.

Beszól, hogy úgy a magyarok így a magyarok. Közben ő is magyar ha nem venné észre.Ha csak 1 negatív komment van akkor már is az egész magyarságra haragszik. Közben a videóiban azt pofázza, hogy jaj ez ilyen szar ez olyan szar. Ennek is szar az irányítása, a másiknak a grafikája. Egy házilag összerakott szar. Így meg úgy menőzik az új cuccaival. A gyengébb cuccokat meg elszólja, hogy az milyen gagyi. Szóval ez a gyerek egy kétszínű patkány sajnos. Nem ezt néztem ki belőle :( Amúgy ez a gyerek látszólag eléggé antiszociális lehet.



2015. júl. 20. 14:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a statisztikával éljek: sok videóján "csak" néhány ezer megtekintés van, viszont a feliratkozók száma SZÁZezer. Oké, úgy vettem észre, hogy néha bedob valamit, amire több milka megtekintést kap, és? Akkor mi van? Ez a csatorna a hanyatlás szélén áll... Mint ahogy a dzsémszemszí, a zsédav, és talán a kádécsapat... (bocs, hogy így írok, de direkt van.)
2015. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:
2015. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
33%

Azért ne essünk már túlzásokba. Tirexi egyáltalán nem a legnagyobb magyar videósok közé tartozik, hanem valahol középszinten helyezkedik el. Azt ne gondolja senki hogy pont a youtube-al keresi betegre magát, mert Magyarország nem egy népes ország, ezért a nézettség és a bevétel is pitiánernek számít, még Dancsó sem lesz milliomos belőle és a partnercégek pedig a legnagyobbakat(százmilliós nézőszám) veszik komolyan, a többieket átbasszák. Különben is lehetetlen nekik többszáz millió csatornát üzemeltető emberkével foglalkozniuk és utalgatni nekik a lóvét.


Onnan vannak a legújabb cuccai, hogy eladja a régieket, és annak árából fedezi az újnak a felét, meg mellette van munkája.


Azt se gondolja senki hogy a külföldiek pont az ő csatornáját nézik, esetleg van egykét videója amit nagyszámban külföldiek is megnéztek mert kiváncsiak a nagyobb címekre de nem őmiatta nézték mert a nyelvet nem értik, és az arcát se mutatja, emiatt egyre kevesebben nézik mert nem tud az egyéniségével kitűnni és nem tud olyat mutatni amit más már ne mutatott volna külföldi csatornán. Pewdiepie és Markiplier se lenne sehol ha nem adnák az arcukat és a hangjukat a videóikhoz, Tirexi már a hangját sem, hangnélküli gameplayt ami még nem is végigjátszás már a kutya nem néz.


Az az egy baj van vele, hogy sértődékeny és sokan élvezik amikor besértődik és ennek ő hangot is ad. Akár egy negatív kommenten képes kiakadni, más videós leszarja az ilyesmit.

2015. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
25%
A Socialblade is egy nagy átbaszás, nem fizetnek ki annyit, és adózni is kell belőle.
2015. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
80%

"Mikrofonos videó.

Remélem most büszkék vagytok magatokra. Részemről ennyi volt Magyarok. Nem egy esélyt adtam ha jól tudom arra, hogy megváltozzon a társaság... De nem. Ti azért sem. Oké akkor én sem. Én meg vagyok kommentek meg mikrofonos videók nélkül is. Nekem csak könnyebb lesz elhihetitek. Bocs attól akit ezzel a videóval megsértek, de ez kikívánkozott már...

Nem baj legalább megint én leszek a téma 1 hónapig a neten. Na hajrá, kell a reklám!


Frissítés 1:

Igaz te nem látod, de én látom a videókezelőben, hogy a Like/Dislike is azt mutatja, hogy nekem van igazam a videóban. A PM-eket már nem is említem amik szintén nekem adtak igazat. Ennyit erről.


Frissítés 2:

Íme egy újabb példa, hogy egy ilyen videót megnéztek 8600-an, egy Gameplay-t amiről meg szól a csatorna még ha MIKROFONOS is megnéztek 2200-an. Szánalmas. Ezért szenvedjek a mikrofonos videókkal? Ugyan már... Felesleges ezt a játékot így tovább játszani.

Hol van ilyenkor az a 100k sub amit állítólag nektek köszönhetek he? Hol? Na ugye... az csak egy szám ami semmit nem jelent.


Frissítés 3:

A végigjátszásokat továbbra is mikrofonnal akartam felvenni, de amikor láttam hogyan szét minuszoltátok a Niko gameplay-t úgy döntöttem, hogy meg a nagy lófaszt azt kis barátaim... azt.


Frissítés 4:

Felesleges PM-eket küldözgetnetek mert nem fogok rá válaszolni. Nem kell senkinek sem a sajnálata meg a meglátásai.

Az új csatornámnak a nevét meg soha nem fogom megadni senkinek sem. Az kéne még, hogy oda is betegyétek a lábatokat...

Eddig egyetlen egy negatív kommentet sem kaptam ott. Milyen érdekes mi?"

Ez egy kis p-ö-cs. Nincs benne se küzdőszellem, se semmi, gerinctelen alak, és olyan, mint Hitler, ugyanis a saját népét szidja (hitler nagyanyja zsidó. volt.) Az ilyeneket utálom. Szemétláda. Ez a csatorna egy köpedelem pfujj... És itt most nem a feliratkozók száma dönt, ugyanis James_mc nek is van annyi.... És nézzetek a csatornára... "Te is legyél dinnyesztikus" -.- Dinnye, dinnye, dinnye, KILENC.

2015. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

09:34


Nem, valóban nem keres vele sokat, az átlag havi bevétele 2500-3000 dollár, az meg árfolyamtól függően 600-900 ezer forintban...

Nem, valóban nem keres vele jól, a számítógépe mellett csak autót vesz belőle, motort vesz belőle, meg pár egyéb apróságot...

2015. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
28%
#16, annyira buta vagy hogy már fáj. Magyarországon senki nem keres ennyit belőle. Amerika az első számú piac, ott többet érnek a reklámok, attól is függ hogy hányan és mennyi ideig a reklámokat. Amiket a statisztikai oldalakon látsz az csak egy felvetés hogy mennyit lehet jobb és rosszabb esetben keresni vele. Ismerek olyan videóst személyesen akinek 1000 dolláros bevételeket ír, aztán még nem kapott soha többet kézhez 30 ezer forintnál.
2015. júl. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
93%

"annyira buta vagy hogy már fáj. Magyarországon senki nem keres ennyit belőle. Amerika az első számú piac, ott többet érnek a reklámok, attól is függ hogy hányan és mennyi ideig a reklámokat. Amiket a statisztikai oldalakon látsz az csak egy felvetés hogy mennyit lehet jobb és rosszabb esetben keresni vele. Ismerek olyan videóst személyesen akinek 1000 dolláros bevételeket ír, aztán még nem kapott soha többet kézhez 30 ezer forintnál.


Ha valóban ennyit lehetne keresni mezei youtube-al akkor rég mindenki azt csinálná, megszűnnének a munkahelyek és mindenki egymás videóját nézné. Nincs ennyi pénze egyik partnercégnek sem hogy minden százezres nézőszámú csatornatulajnak milliókat fizessen. Annyira átverhetőek vagytok hogy már nevetséges. Mindent elhisznek az emberek, nem csoda hogy a csalók a fénykorukat élik az országban. "


Biztos ami biztos elküldte privátban is, nehogy lemaradjak róla.


Válaszom pedig. De, bőven lehet ennyit keresni, csak nem könnyű elérni a partneri programot... ha olyan könnyű lenne összehozni a youtube partnerságot, akkor valóban sokan nekiállnának szórakozni vele.


[link]


Na igen, ha USA-ban élne ennyit keresne, szóval innentől több mint reális az a 2-3 ezer dolcsi.

2015. júl. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
0%
Persze annyit fizetnek főleg hogy mindenkinek fut a háttérben az adblocker aki nézi őket. Senki nincs túlfizetve, még nagyobb videósok is a netek koldulnak ha már dolgozni nem szeretnének.
2015. júl. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
47%
2015. júl. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!