Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TirexiHD mért kezdi már...

Akosrakos kérdése:

TirexiHD mért kezdi már megint ezt az ellenségeskedést? Megint letiltja a kommenteket, értékelést, nem lesz több mikrofonos videó.

Figyelt kérdés

Már megint a Magyarságra haragszik, de azt nem veszi észre, hogy ezzel az összes nézőjével aki kedveli azzal is kicseszik.

Beszól, hogy úgy a magyarok így a magyarok. Közben ő is magyar ha nem venné észre.Ha csak 1 negatív komment van akkor már is az egész magyarságra haragszik. Közben a videóiban azt pofázza, hogy jaj ez ilyen szar ez olyan szar. Ennek is szar az irányítása, a másiknak a grafikája. Egy házilag összerakott szar. Így meg úgy menőzik az új cuccaival. A gyengébb cuccokat meg elszólja, hogy az milyen gagyi. Szóval ez a gyerek egy kétszínű patkány sajnos. Nem ezt néztem ki belőle :( Amúgy ez a gyerek látszólag eléggé antiszociális lehet.



2015. júl. 20. 14:26
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Nem keres ennyit, főleg ilyen közepes nézettségű csatornával nem.
2015. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
55%
Adblock-kal már nem keres pénzt:D(tudtommal)
2015. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Havi bevétele 600k körül van amit netto megkap, ha csak a nézettségének a nyers adatait vesszük alapul... akinek ez nem elég sok, hát nem tom, én örülnék ha fele ennyit keresnék, nehogy így jóformán még közben szórakozva is teszi.
2015. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy kap annyit. Főleg magyarországon ahol a legalacsonyabb fizetés jár a youtube-soknak. Főleg így hogy csökkenő tendenciát mutat a nézettsége, már az 5 ezret sem éri el egy egy videójánál, így még a sok kicsi sokra megy alapján sem fog százezreket keresni főleg havonta. Maximum 3 millió forint jöhetett neki össze azóta amióta fizet a youtube.
2015. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben is havi 400 ezret kereshet.Én egy elég rossz partnercégnél vagyok partner de én átlagban 1 millió megtekintés után kapok 200 ezer forintot nettóban, úgy, hogy a nézőim nagyrésze olyan országból néz ahol a reklámok után elég keveset fizetnek.

na mármost neki van havi 2 milliós őszmegtekintése aminek nagyrésze az államokból érkezik ahol a reklámok utáni CPM szinte a legmagasabb így könnyen kereshet 600 ezer forintot.

2015. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy kereshet ennyit.
2015. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
600-at megkapja igen, egerszegi Ő is, néha össze is futok vele, viszonylag közel lakunk egymáshoz.
2015. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
23%
elég jó visszább eset a nézettsége amióta be vágta a durcát.
2015. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Én 1-2 vidoját láttam tirexinek, meg a csatornaleírást.

Nekem a koncepcióból az jött le hogy mindent bemutat max grafikán, igazából ennyi az össz érték benne.


Pontosabban ez se érték, mivel a youtube jóval alacsonyabb bitrátával dolgozik, tehát egy "olcsó" gépen is simán ugyan az szinte a látvány. Ha meg 4 k ba tudod nézni akkor meg nem probléma hogy 4k ba játssz.


Aki kiírja azt a leírásba hogy épp milyen autója van(sztem egy "gaming" csatornán ez a legfontosabb)az ne csodálkozzon azon, ha elküldik melegebb égtájra.


Mindent irigységre nem lehet fogni, legyen boldog vele.Én úgy gondolom hogy inkább legyen egy jó társaság akikkel játszok, minthogy több milliós gépem legyen.

2015. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
600 ezret meg a fszt. Évente talán, de nem havonta. Na ilyenekből él meg az ezo tv, és az álbrókerek is akik minden baromságot bevesznek, és lemming módjára sétálnak a nagy anyagi hasznot ígérő csapdákba.
2015. szept. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!