Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TirexiHD mért kezdi már...

Akosrakos kérdése:

TirexiHD mért kezdi már megint ezt az ellenségeskedést? Megint letiltja a kommenteket, értékelést, nem lesz több mikrofonos videó.

Figyelt kérdés

Már megint a Magyarságra haragszik, de azt nem veszi észre, hogy ezzel az összes nézőjével aki kedveli azzal is kicseszik.

Beszól, hogy úgy a magyarok így a magyarok. Közben ő is magyar ha nem venné észre.Ha csak 1 negatív komment van akkor már is az egész magyarságra haragszik. Közben a videóiban azt pofázza, hogy jaj ez ilyen szar ez olyan szar. Ennek is szar az irányítása, a másiknak a grafikája. Egy házilag összerakott szar. Így meg úgy menőzik az új cuccaival. A gyengébb cuccokat meg elszólja, hogy az milyen gagyi. Szóval ez a gyerek egy kétszínű patkány sajnos. Nem ezt néztem ki belőle :( Amúgy ez a gyerek látszólag eléggé antiszociális lehet.



2015. júl. 20. 14:26
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
jah ha évente kapna annyi pénzt nem lenne annyi "unboxing"
2015. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
Kap mellette fizetést is a munkájából, pont egy havi fizetésbe kerül minden unboxingja, a szülei is eltartják.. Mindig hó elején van nála unboxing, tehát fizetéskor. Majd pont Tirexi kapna 600 ezret havona, amikor akármelyik új videós megelőzi nézettségben.
2015. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Egyik videójában mondta,hogyha megtudnánk mennyit keres mindenki megdöbbenne.

Tirexi havi megtekintése átlagban 2 millió aminek nagy része Amerikai(USA),szóval 600 ezret simán megkeresheti(bruttóban) .Valamint elég jó partnercégnél is van.

Én egy rosszabb partnercégnél vagyok de az is elég szépen fizet.Itt egy statisztikám az augusztusi hónapomról. [link]

Nekem a nézettségem nagy része olyan országból jön ahol a CPM nem a legmagasabb de még így is megvan a 1$-os CPM.

Ebből a pénzből a partner levon 30% így kb marad 700$ majd ebből még lejön a magyarországi adózás így amit zsebre tehetek az kb 600$ durván 200E forint.

Nem nagyképűsködni akarok csak,hogy lássátok,hogy lehet ennyit keresni youtube-al, és ez az összeg messze elmarad a nagy amerikai videósoktól akik akár havi 10-20 Ezer dollárt is kasszíroznak.

2015. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%
Amerikai? Miért is? Hallottad már angolul beszélni? Maximum akkor nézték amerikaiak amikor valami nagyon új játékot tett fel.
2015. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Levontad belőle az SZJA-t? Egyből nem lesz olyan mesés az az összeg.
2015. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
#42: Link a csatornádról? :D
2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
63%

Tirexi furcsa egy ember. Elkészít magyar kommentárral egy videót és letiltja a magyarokat? HE?


Nem igazán lehet hozzá mit hozzáfűzni, túl sok ideje és pénze van.


Logikája közelít a 0-hoz.

Nem értem hogy minek csinál magyar videót ha a célközönsége angol?

Ha meg nem tud angolul akkor miért akar külföldre tartalmat gyártani?


Ennek az egész 4k hangtalan minőséget bemutató videóinak sincs semmi értelme.

Nem lesz ugyanolyan, mert a yt-on jóval kisebb a bitráta így nem lesz soha az életbe olyan szép a videó.

2016. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem mért zavar ez bárkit is? Tulajdonképp pont a magyar mentalitás miatt alakultak így a dolgok. 99%-ban irigyek az emberek, csak mert jól keres vele.
2016. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%

Mindent ráfogunk arra hogy mert a magyar mentalitás, pedig hülyeség.

Mindenhol vannak irigy,buta,vagy éppen troll emberek. Nézz meg egy külföldi youtube csatornát ott is ott vannak a nem túl kedves kommentek.


De nem irigység az ami miatt Tirexit utállják az emberek. Nem érdekel h mennyit keres vagy hogy milyen cuccai vannak(engem legalább is hidegen hagy)


Szimplán furcsa amiket csinál és logikátlan.

2016. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!