Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem vilagit az "Ethernet...

Miert nem vilagit az "Ethernet" Ledje a modemen (Többi a leírasban)?

Figyelt kérdés

Reggel meg mukodott az wifi halozatom, azonban , delutan amikor bekapcsoltam a szamitogepem, mar nem volt internetem. A halozatot kijelezte, egy kis sarga haromszogben levo "!" jel a problemat. Ezutan raneztem a routerre es modemre. A wifi routeren a villog a kis csavar jelzesu led. A modemen mar erdekesebb, az ethernet Ledje nem vilagit, ha a kabelt a router elso, kek portjabacsatlakoztat. Akarmelyik masik portban az erhernet ledje vilagit, azonban internet eleres megsincs. Egyszer mar volt ilyen problemam, ami nemtudom hogyan oldodott meg, ugyanis kollegista voltam, es amikor haza ertem az egyik penteken, mar jo volt.

A vakaszokat elore is koszonom!



2015. júl. 25. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű a probléma.

Valami van a szolgáltatóval, ha rendszeres, érdemes hiba bejelentést küldeni.

A wifi routeren azért világít a WAN ledje, mert a kapcsolat viszont megvan a modem és a router között, tehát ha adat nem megy, kapcsolat még lehet.

(Pl: Emberek adnak mindig tovább egy dobozt, és az első ember kivette a tartalmát, de csak az utolsó embernek tűnik fel, hogy üres, aki használni akarja)

(ez olyan, mint mikor egy számítógépet bedugsz a lan1-es portba, a led világít, de adatküldés még nem biztos, hogy megy,.)

Remélem tudtam segíteni :)

2015. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!