Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen technikát alkalmaznak?

Milyen technikát alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Milyen technikát alkalmaznak a magyar és külföldi cégek a valós youtube nézettség megnövelésére? Azaz sok cég azt írja és állítja magáról, hogy ő nem használ botokat? Akkor mivel és hogyan teremtenek oda 1-2 nap alatt akár 100000-es nézettséget a youtube videódhoz, ha tejelsz rendesen?

2015. júl. 27. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért kell ehhez bármilyen technikát alkalmazni?

Ha elég népszerű a videó feltöltője, akkor semmi az a 100 000-es nézettség 1-2 nap alatt.

2015. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem kamuznak. én személyem szerint kétféle viszonylag legális módszert ismerek a nézettség megnövelsére.


1. bulk emailezéssel szétküldeni egy jól hangzó bevezető szöveggel a videód linkjét X felhasználónak.


mi a garancia?

semmi!vagy elolvassa és rákattint,vagy nem.inkább nem és ahhoz,hogy pölö ezzel 100E nézettséget összevarázsolj,ahhoz irdatlan mennyiségű emailt kellene szétküldened,ami miatt simán még spam blacklistre is kerülhetsz.ez ugyan valódi nézettséget képezhet,de hogy nem 100E garanciával az fix.


2.belföldi,vagy külföldi reklámozó rendszeren keresztül, megjeleníteni,különböző nagy látogattosággal rendelkező oldalon a videódat más videókban,vagy az oldalsávokon.


mi a gari?

Semmi.ott és akkor is csak az kattintana rá,aki akar.legtöbb ember letiltja a böngészőjében a reklámokat ráaduásul.ez sem vezetne eredményre.szintén atom mennyiségű oldalon és videóban kellene reklámozni a videódat ahhoz,hogy összejöjjön.ez legálisan annyi lóvéba kerülne,ami nemcsak annak a cégnek nem éri meg,aki ezt kampányolja,hanem a te gatyád is rámenne lazán.


mégegyszer.....szerintem kamu és gyémánt!

2015. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Legelsőnek üzenem, hogy nem ez volt a kérdés! Én a technikára lennék kíváncsi,ha feltéve tényleg nem kamuznak.
2015. júl. 27. 01:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem továbbra is botokat használnak,csak bolondok lesznek elárulni.Mivel már sokan rájöttek erre hogy csalnak,valahogy és valamilyen szöveggel ki kell mosni magukat a szarból,hogy legyen mégis bevételük.
2015. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én értem! Na de ennyien és mindegyik kamuzna?? Légyszi valaki nyomjon már ide valami értelmesebb megoldást,hogyan érhetik el ezt a nézettséget,legális keretek között biznisszel,mert valaminek csak kell lennie még.
2015. júl. 27. 01:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért muszáj legálisnak lennie?

.

.

.

.

Fogadok, te is szeretnéd használni... :$

2015. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hogy szeretném használni,hanem igénybe is vettem már egy jó párszor ezt a szolgáltatás.Na de ki nem, és?? Azt gondolod,hogy nem látok át a szitán,hányan alkalmazzák már ezt a saját videójukra itthon is a pénzes felhasználók és más cégek.Ha jó, ha nem a tartalma akkor is csinálják annyian mint a darazsak.Még mindig nem ez volt a kérdés lényege egyébként.
2015. júl. 27. 01:43
 8/11 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet ezt legálisan csinálni,valódi tömeges nézőket szerezve 1-2 nap alatt?


(Mert hogy hogyan lehet mindezt kamuval és illegálisan megcsinálni,arról van tudomásom)

2015. júl. 27. 01:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Na most már én is kíváncsi lennék a megoldásra:))

1 biztos hogyha nem lenne átverés, akkor azt írnának oda hogy 1 és 100 ezer közötti nézettséget garantálnak pár száz,vagy pár 1000 Ft-ért cserében,ha befizeted.Attól függ ugye,hogy mennyibe kerül a szolgáltatás,akár forintban akár euróban,vagy éppen dolcsiban.:)

2015. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenképpen átverés!Gondolj csak bele hogyan generálhatnak ekkora nézettséget egy ilyen népszerű portálon mint a youtube,ahol ennyi rakás sz@r van és mindenkit csak az érdekel leginkább,ami a föoldalon virit.A többi videó senkit sem érdekel,csak ha valaki speckón keres meg valamit,valakit éppen a neten.A másik pedig az,hogy egyes cégek kommenteket is igérnek a szolgáltatásban,meg feliratkozókat,meg lájkokat,meg megosztásokat,meg mindenféle link piramis baromságokat.Na ezeket hogy csinálják szerinted,ha nem csalással és a youtube kijátszásával.Mindenféle account generátorokkal,proxykkal,lopott és törvénytelenűl felvásárolt hozzáférési jogokkal.Ma már pénzért mindent megcsinálnak,akár feltámasszák öreganyád is,csak legyen elég vastag a pénztárcád.:-))CSalás,csaláS,csalás és kész!! Ami nem az, pedig nem tudod megfizetni és egyáltalán nem kínálnálják olcsón,mint pl... Rádióban, tévében történő reklámozás,bulk emailezés,amit már említettek,meg mindenféle egyéb PR technikák, hírdetéskiszolgáló rendszereken keresztül (Adverticum) stb...Ezeket a szolgáltatásokat valszeg ugysem tudnád megfizetni és mások is kétszer meggondolnának,hogy pénzt áldozzanak rá.Ezek valódi marketing szolgáltatások lennének és valódi nézőket eredményeznének,ellentétbe a botokkal és spambotokkal,többi okosságal szemben.
2015. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!