Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen technikát alkalmaznak?

Milyen technikát alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Milyen technikát alkalmaznak a magyar és külföldi cégek a valós youtube nézettség megnövelésére? Azaz sok cég azt írja és állítja magáról, hogy ő nem használ botokat? Akkor mivel és hogyan teremtenek oda 1-2 nap alatt akár 100000-es nézettséget a youtube videódhoz, ha tejelsz rendesen?

2015. júl. 27. 00:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is észrevettem,hogy a legtöbb embert csak az érdekli ami a főoldalon van és ami éppen aktuális hír,vagy trend,legyen bármiről is szó.Ez mostanában alakult így.Régebben ugy 5-6 évvel ezelőtt sokkal több filmbemutató,zene,valóban vicces videó volt kinnt(mert a mostaniak szerintem egyáltalán nem viccesek) hanem inkább bántóak és provokálóak.Nem szól másról a YT,mint csak a gusztustalan,polgárpukkasztó hírekről,vlogokról,pojácákról,katasztrófákról és az agyatlan baromkodásokról.Szerintem nagyon elhülyültek és elvetemültek lettek az ottani felhasználók,de a tévétársaságok. cégek is.Éppen ezért alkalmazom én is néha ezt a technikát,hogy megnöveljem a YT nézettségem.Hátha segít,de ugy látom nem, mert valójában a generált nézettség egyáltalán nem valódi és azok az emberek valójában meg sem nézték a videóimat.Szóval elkeserítő és szörnyű.Régen nem kellett trükközni,mert sorolt mindent az oldal a megfelelő kategóriákba,de mostanában,mintha vissza lenne tartva mindenütt a nézettség.Nézegettem itt is a gyakorin, más blogokban és fórumokban is és sokan panaszkodnak a youtubera.Szerintem már rég és koránt semugy működik,mint régebben sajna:(
2015. júl. 28. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!