Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok böngészőt használni....

Nem tudok böngészőt használni. Mit tegyek? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Nem nyit meg semmit a google. Mit tehetnék?

azt irja h nem sikerült feloldani a szerver dns címét.

semmit nem indít el,nem tudok böngészni.mit tehetnék?

se a tableten nem működik a google se a telefonon.a gépen más böngésző működik de sok oldalt mint pl a youtube,az se nyit meg.mi az oka?



2015. aug. 10. 13:04
1 2
 1/11 Hecvid ***** válasza:

Bármilyen netet használsz?

Mármint ha mind ugyan arról a wifiről/routerről fut állandóan, akkor lehet, hogy a router beállításaiban van valami.


Ha nem ugyan azt a wifit, esetleg mobilnetet használva is ez a hiba, akkor a tableten és a telefonon próbálj böngészőt cserélni, a gépen, pedig töltsd le, vagy frissítsd a java-t és az adobe flash playert. Ha nem válik be, itt is cserélhetsz böngészőt.


Abból amit írtál, nekem inkább az a routeres dolog lenne a reális, szóval próbálj ki valami más net forrást, hogy azzal rendesen működik e. Esetleg a számítógép, vagy a böngésző internetes beállításait ellenőrizd.

2015. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
más nem szolgáltatóval működik,a rutert reseteltük már.minden mást lehet használni csak a google alkalmazásokat,programokat nem.
2015. aug. 11. 13:53
 3/11 A kérdező kommentje:
a google msá böngészővel se működik.se a youtube.
2015. aug. 11. 13:55
 4/11 Hecvid ***** válasza:
"Próbálközik" a betöltéssel, vagy egy pillanat alatt kiírja, amit fent írtál?
2015. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azonnal kiirja.picit keres aztán jó h nem talál dns t
2015. aug. 12. 06:53
 6/11 Hecvid ***** válasza:

Próbálkozz ezzel:

Kövesd amit a képeken látsz.

Minden klikkelés bal klikk, kivéve a legelsőt, ami a wifi csíkjaira megy.


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]


Az utolsó képen látható számok, amiket be kell írni:

208.67.222.222

208.67.222.220

Ha nem működne, próbáld ezt:

8.8.8.8

8.8.4.4


Remélem ennek alapján sikerül a beállítás.

Nem tudom, hogy rögtön kell e működnie, legalább a böngészőt indítsd újra és próbáld meg többen is, ha egyben nem sikerül.


Ha ez sem segít, akkor állítsd vissza az utolsó képen szereplő, számok feletti részt a "DNS-kiszolgáló autómatikus keresésére". Viszont ebben az esetben, sajnos nincs több ötletem :(


Remélem sikerül.

2015. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom h milyen számot irtam be,és hogy ez mit csinált a géppel,és hogy autómatikusra volt állítva és eddig ugy mőködött.és most szintén.nagyon köszönöm a segítséged.eddig ez miért nem így működött és most mi történt szerinted a géppel?na mindegy.köszönöm...:)))

küldenék egy hideg sört de addigra megmelegszik még oda ér.)

2015. aug. 13. 13:53
 8/11 A kérdező kommentje:
azt még ird már meg h mivel Reuterrel van megosztva a gép ez a beállítás jó azokra is?mert eddig nekik se volt böngésző
2015. aug. 13. 13:59
 9/11 A kérdező kommentje:
a telcsin meg a tableten nem megy még minden jol.azon tudok még változtatni?
2015. aug. 13. 14:16
 10/11 Hecvid ***** válasza:

Ha jól értem a kérdésed, akkor a válasz igen. Ennek elméletileg meg kellene oldania mindegyik készüléken/gépen a problémát. Esetleg próbáld újraindítani a nem jól működő készülékeket, valamint kipróbálni rajtuk más böngészőket.

(Ha rám hallgatsz, akkor ne Google Chrome-ot, hanem mondjuk a Firefoxot/Dolphint/UC Browsert/Operát... próbálj ki)


Amennyiben semmi eddig említett nem segít és a számítógépen rendesen működnek a dolgok, de a telefonon/tableten nem, abban az esetben, a készülék internet/wifi beállításaiban kell keresni a hibát (esetleg reseteld a beállításokat).


Ha mégsem oldódott volna meg mindenen ezek után sem, akkor próbáld meg a másik számokat, bár így működniük kéne a dolgoknak. (Ha a számok megváltoztatása után nem működne valami, akkor csak változtasd vissza arra ami most van)



Ha semmi nem használ, akkor sajnos véleményem szerint, ezek saját tudattal rendelkező, makacs, google szolgáltatásokat utáló telefon és tablet és nem tudom hogy kényszeríthetnénk rá az akaratod :D


Remélem, hogy valami működni fog, ha nem, sajnos nincs több ötletem :/

2015. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!