Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jófogás.hu helyett mit...

A jófogás.hu helyett mit használtok az olx bezárása óta? Hol adjátok el a termékeiteket?

Figyelt kérdés

#hirdetés #weboldal #Drakula #oldal #szánalmasság #OLX #Jófogás #Kispofa75-nek engedik a dupla reget és a reklámot
2015. aug. 15. 21:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%

"A kérdésemből ki lehet következtetni, hogy nem noname sz@r oldalak reklámozását kértem, hanem egy alternatívát az olx helyett."

Összes "noname sz@r" egy alternatíva...

OLX is csak annyival volt "jobb", több, hogy milliárdokat fektettek a reklámokba.

Ami puszta veszteség volt, mert nem termelte vissza, mert az önfenntartást is épp hogy kihozta, többek közt ezért is lett "eladva".

Szóval a felsoroltak azok pont hogy tökéletes alternatívák, ha az egyetlent a jófogást kizárod.

2015. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kispofa75:

Most komolyan, neked ezért fizetnek? Vagy esetleg te lennél a tulaj? :D Azt meg miből szűrted le, hogy a netes eladásokban nem vagyok járatos? ASTRO tv? :D Még a vak is látja, ha valaki meg akar keresni valamit, akkor a jófosáson joval több találat van. Az említett oldalak elbújhatnak mögötte(talán a hardverapró kivételével). És ez tény. Tenni ellene nem tehetsz, sajnos bele kell törődnöd.:) Elég, ha beír valaki valamit összehasonlítás képpen, és a saját szemével láthatja az óriási különbségeket a találatok számábol es idelyéből...

Szóval akárhogy is próbálod védeni/reklámozni a noname oldaladat(?), akkor is mindenki tudja a tényeket.

De az a baj, hogy a Jófogás sem hasonlítható össze a a volt OLX oldallal, ezt ők is tudják, de mégsem javítják a hibákat, ergo lesz@rják.


OFF:

Egyébként mindenki úgy fogalmaz, ahogy akar, ha nem tetszik, tégy ellene. :P Gyerekes dolog pedig nem létezik, mindenki azt csinál, amit akar, és akkor, amikor akar. (: Persze el lehet dicsekedni, hogy hú de menő vagy a felszínes "felnőttesdi" dumával azok után, ahogyan fogalmaztam. De én legalább őszinte véleményt írtam, veled ellentétben. ;]


H.Tibor87:

Talán a veszteségekkel kapcsolatban igazad van, de az alternatívával kapcsolatban sajnos nem. Ugyanis a jófogáson majdnem 3 millió hirdetés van, ha választani kéne, akkor inkább oda mennének az emberek vásárolni/eladni, mint a válaszokban említett noname/kevés hirdetésekkel rendelkező(kivétel talán a hardverapró) oldalakra...

De mint említettem, a jófosás.hu egy sz@r oldal az OLX-hez képest. Tele van hibákkal és hiányosságokal...

2015. aug. 17. 16:55
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

Ez van... Ha nem tetszik, lehet próbálkozni sajáttal, és pár milliárdot benyomni reklámba...

(OLX és Jófogás is anno 15~20 milliárdot nyomtak el rá ~1 év alatt)

2015. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

Vannak okosak, akik hülyéskednek.

És vannak hülyék akik okoskodnak.

Te az utóbbi vagy.

2015. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Kispofa75:

Ez pont rád igaz, mindenki láthatja, remélem nem törtem össze az érzékeny kis lelkedet a reklámozott noname oldalad miatt. :D

2015. aug. 18. 10:00
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

Nincs ebben ennyi. . .

Már az elején akartam mondani.

2015. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
2015. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó: Na ezért még kapsz a pofádra. :) :)

Itt mindenkit lepontoztak, aki válaszolt a kérdésre. Vannak fura emberek. :)

2015. aug. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%

#18 - Kispofa75:

Igen, ahogy elnézem itt a lepontozás megy csak.

Gondolom a kérdező unatkozott, és több eszközről, több fiókkal. :-D

2015. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le, és aki a hardveraprót ajánlotta, neki köszönöm. Ez az acci az eddig leggyengébb oldal még a noname oldalak között is, de azért köszi(ott se fog senki sem hirdetni, ha van egy kis esze). Egyébként a hardveraprón kívül mind noname, használhatatlan oldal.

Köszönöm a #2 és a #4 válaszolónak, hogy a kérdésemre válaszoltak, és nem reklámoztak mint a többiek...

2015. aug. 26. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!