Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jófogás.hu helyett mit...

A jófogás.hu helyett mit használtok az olx bezárása óta? Hol adjátok el a termékeiteket?

Figyelt kérdés

#hirdetés #weboldal #Drakula #oldal #szánalmasság #OLX #Jófogás #Kispofa75-nek engedik a dupla reget és a reklámot
2015. aug. 15. 21:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki a kérdésedre válaszolt te nyomorult !

Azt kérdezted, hogy ki mit használ.

Erre válaszoltunk neked ! Még az is aki az acci-t ajánlotta.

Melyik szót nem értetted ?

Egyébként azt figyeltem meg, hogy mélységesen buta emberek kiraknak egy kérdést, ami szerintük arra kérdez rá, amit ők a fejükben gondolnak. Aztán jönnek a válaszok, és mindenkit leszól, hogy az szar, meg ő nem arra kiváncsi , stb.

Méltányolni kéne azt, hogy idegen emberek a szabad idejükből arra áldoznak, hogy a te nyomorúságos kérdésedre válaszolni próbálnak. Ehelyett beszólsz mindenkinek, és kötözködsz.

Nem sokra viszed majd az életben !

2015. aug. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%

A falu hirdető táblával nem tudom mi volt a gond, amiért egy pozitívot se kapott. :-D

Volt hogy hetekig hirdettem netten egy fagyasztó szekrényt, több akkor népszerű portálon, mint amiből lett az OLX, majd a jófogás.

Aki érdeklődött is az ország másik feléből, meg hogy az árban benne van -e az is hogy házhoz szállítom.

(Persze 15 ezer a fagyasztó meg 250~300km -re el is visszem)

Kiraktam a Helyi (esetleg még a szomszédos települések) hirdető táblájára, és 1 hét alatt lett vevő. :-)

Ugyan így sikerül a régi plazma TV -t is.


Szóval az is alternatíva, és van hogy hatékonyabb is. :-D

2015. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 kata kata ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"Én senkit nem pontoztam le, és aki a hardveraprót ajánlotta, neki köszönöm"


Ja! A hardveren meg láncfűrészt is árulnak.

2015. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Kispofa75:

Ne idegeskedj, árt a szépségednek. :D Bármivel is próbálsz érvelni, attól még igaz amit írtam, hogy noname az összes oldal, köztük a te szánalmasan gyenge "Nextapró" oldalad is, kivétel a hardverapró.


"Egyébként azt figyeltem meg, hogy mélységesen buta emberek kiraknak egy kérdést, ami szerintük arra kérdez rá, amit ők a fejükben gondolnak. Aztán jönnek a válaszok, és mindenkit leszól, hogy az szar, meg ő nem arra kiváncsi , stb.

Méltányolni kéne azt, hogy idegen emberek a szabad idejükből arra áldoznak, hogy a te nyomorúságos kérdésedre válaszolni próbálnak. Ehelyett beszólsz mindenkinek, és kötözködsz.

Nem sokra viszed majd az életben !"


Baj van a latásoddal? Vagy már kifogytál az ötletekből? :D Írtam, hogy a hardverapró oldal jó, ami igaz is! A többi pedig noname sz@r, a te oldaladdal/veled együtt. :D Ahol NAGYON max összesen van pár ezer hirdetés. Meg tudod ezt cáfolni? Nem, akkor pedig kár itt osztani az észt, és reklámozni/offolni. Egyébként több hasonló kérdésnél is reklamozod itt az oldalad(kata kata nevű felhasználóval együtt, az is lehet, hogy egy személy vagytok), 0% sikerrel, de azért hajrá! :D Talán moderátor vagy itt a GYK-n, vagy valami hasonló, meg van engedve a reklám, és hogy másokat sértegess, az is hogy dupla reged legyen, de sajnos a stratégiád nem használ, az oldalad örökre noname marad. :D És légy szíves fejezd be az offolást/reklámozást, mert nincs értelme, és szánalmas nézni ahogy itt vergődsz a noname oldalad miatt. Köszönöm.


Az értelmes válaszokat pedig szívesen fogadom, mint pl. hardverapró. Köszönöm szépen!

2015. aug. 29. 10:14
 25/27 kata kata ***** válasza:
Fura egy fazon vagy!Ha rám hallgatsz ott és azt hirdetsz ahol akarsz.Nekem és pár ezer embernek megfelelnek a jelenlegi hirdetési oldalak.Ennyi!
2015. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
[link] Apróhirdetések. Hasonló mint az OLX volt!
2019. okt. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

[link]

én újabban ezt használom

2021. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!