Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindig elment a internetem....

Mindig elment a internetem. Az internetszolgáltató által adott modem mindent rendben jelez mindig, de internet nem volt. Ki és be kapcsolás esetén volt pár percig aztán megint nem, sőt volt mikor egy percig sem. Hogyan oldjam meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megnéztem mi lehet a baj, arra jutottam, hogy a wifi routeremet (TP link TL-WR740N) kivettem a sorból és a gépet egyből a modemre csatlakoztattam és így van internet. A Wifi routeren villog a fogaskerék pedig égnie kell. Vagyis egy idő után kezd el villogni mikor fél perc vagy egy perc után már nem ad netet.

2015. aug. 17. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogaskerék-villogás a TP-LINK-es útválasztókon pont azt jelzi, hogy jól fut minden (nekem is pontosan ilyen típusú). Esetleg frissítsd a firmware-t.
2015. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a szolgáltatóra gyanakodnék.
2017. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!