Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírust akar telepíteni a...

Vírust akar telepíteni a gépem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy crackot és ez lett,de tudtam hogy lehet nem jó,de mikor telepítettem nem is csinált semmit az avast nem is jelzett!Eltávolítottam,mindenhonnan kitöröltem és ennyi!Nem vagyok gép zseni,és néztem erre választ volt is ehy jó,az hogy karantéba kell rakni,de azt hol kell azt nem tudom pls help!

2015. szept. 7. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha letörölted akkor már nem kell karanténba rakni, lévén nincs mit :) Az csak annyi jelent egyébként, hogy egy olyan mappába rakja át a programot, ahol nincs futtatási engedély.


Ha az avast nem jelzett akkor valószínűleg nem vírusos, de a biztonság kedvéért átnézheted ezzel is a gépet. Ha már ketten nem találnak semmit, akkor szinte 100% hogy nincs is mit. [link]

2015. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!