Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Etikátlan moderálásról mi a...

Etikátlan moderálásról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
már megint egy cég a SZABÁLYZATBA NEM ütköző hozzászólásomat törölte, edig...l arra tudok gondolni hogy csak a terméket preferáló véleményt hagyják kint, azt vélem hogy a termék hordozhatóságára tett észrevételem nem tetszett, nem is foglalkoznék vele de hasonló történt az ori.. hírportálon is ahol egy vitát követően egy szerkesztő lekezelő (finoman fog. megjegyzést tett a hozzászólások értékét színvonalát illetően (az egész oldalra)aztán később törölték az egészet de valaki képernyőképet készített így nyoma maradt, lehet túl sokat internetezek de ez a diktatórikus eljárás hogy a nekik tetszőt hagyják kint nagyon zavaró, mit gondoltok tapasztaltok?

2015. szept. 18. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Akárhogy is nézzük van egy rangsor:

moderátor,adminisztrátor,tulaj,szerver tulajdonos, szolgáltató

Te ebben, mint felhasználó legalul vagy, tehát ha nem tetszik, akkor annyit tehetsz, hogy nem támogatod őket azzal, hogy látogatod. Sajnos az tévhit, hogy az internet demokrácia. Az internet is olyan mint a tv. Több oldalról (félre)cenzúrázzák, hogy a számukra megfelelő agymosás jusson el a nézők felé. A különbség csak annyi, hogyha nem tetszik, itt könnyen indíthatsz saját "csatornát" ami eljuthat az emberekhez így felnyithatod a szemüket.

2015. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Drone007 ***** válasza:

Én is gusztustalannak tartom ezt, jártam már én is így, és el is jöttem az oldalról, még az accountmat is töröltettem.

Sajnos nem tehetünk ellene semmit, a saját honlapján mindenki azt csinál és olyan szabályokat hoz, amilyet akar. A gusztustalan benne az, hogy ezt többnyire politikai, etnikai vagy pénzügyi nyomásra teszik. És miközben lenézik és moderálják azokat akikből élnek, közben azért lobbiznak, hogy a adblock-ot tiltsák be, mert rontják az üzletüket.

2015. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!