Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Min kellene javítania ennek a...

Min kellene javítania ennek a videósnak? Link

Figyelt kérdés

Ez a húgom csatornája, nagyon aranyos meg minden, csak még nem a legjobb. Szerintetek min kellene javítania?

Itt a link:

https://www.youtube.com/channel/UCsfZz_vWRptJ1eQ-gDT_nhA


2015. szept. 28. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__72..


Meg asszem tegnap is olvastam de azt már nem találom ott viszont szépen hosszan leírták.

2015. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell minden tizenévesnek vlogot csinálnia. Kinek csinálják és milyen céllal?

Én a helyükben valami konstruktívabb vagy számomra szórakoztatóbb tevékenységgel tölteném az időmet, de ha valakit ez szórakoztat, akkor természetesen csinálja, de Youtube-ra nincs sok értelme feltölteni.

2015. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az alapoktól kéne elölről kezdeni.


- Alapszabály, hogy ha már vlog és facecam, akkor mindig a kamerába nézünk, nem mellé, vagy egészen más irányba. (Kivétel persze, ha valamit a kamera látóterébe akarunk emelni.)


- Az előbbi pontot úgy nehéz kivitelezni, hogy mi valahol a kép alján vagyunk. Tessék szépen úgy beállítani a kamerát, hogy középen legyen a fej.


- Mielőtt vlogot kezdünk, előre kigondoljuk, miről is lesz szó, és felépítünk egyféle "adásmenetet". Nem kifejezetten megszokott, de néha esetleg szóba jöhet az is, hogy külön-külön vesz fel az ember részleteket, és azokat vágja össze. De ne legyen az, hogy "ööö..., hmm...., izéé...", és társai.


- Ahogy nagyapám mondaná: A rend a lelke mindennek. Ez itt kifejezetten igaz. Még ha rumlis is a videós, illik rendet tartani a kamera látóterében.


- Intró. Azt most nem mondom, hogy eléggé minimalista, mert első alkalommal nem ez a lényeg. Viszont borzasztóan hosszú. A legtöbb néző hülyét kap 10 mp után, ha még mindig az intró megy. Ja, és majdnem kiszakadt a dobhártyám, minek után előtte teljes hangerőre kellett állítanom a csúszkát, mert alig hallottam a szöveget.


- Nem mutogatunk! Bár a testbeszéd szerves része a nonverbális kommunikációnak, és ez használható a videó során, nem illik vadul lefelé mutogatni a leírásra például.


- A videók előnézeti képei nagyon eltérőek. Nem csak témájukat tekintve, hanem a képarányuk sem stimmel. A DIY videónál borzasztó látni azt a vékony valamit.


Volna még pár dolog, de ha ezeken sikerül változtatni, az már igen nagy előrelépés.

2015. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

szerintem sincs semmi értelme...az ilyen unalmas vloggerek körülbelül ugyanazt csinálják, mintha odamész az utcán egy vadidegen emberhez, és elkezdessz neki beszélni a napodról...lehet, hogy jófejnek meg aranyosnak talál, de valójában rohadtul nem érdekli, milyen volt a napod...


persze ott tartunk, hogy a fiatalok többsége birka módjára fogyasztja a nagyon ügyesen tálalt semmit, de ha te(és nem a húgod, mint az az első válaszadó linkjéből kiderül...) egy kicsit igényesebb lennél, akkor hagynád a fenébe, és majd akkor állnál a nyilvánosság elé, ha valami különleges képességed van.


mondhatnám például az arc nélküli manust vagy herby-t. ez a csúcs, amikor valaki például elég jól ért az animáláshoz, szeret vele foglalkozni stb.

sok munka van vele, de pont ezért ritka, mert sokan lusták vele hosszútávon foglalkozni. (mint például herby is, aki rájött arra, hogyha csak adja a parasztot, amiatt is kb. ugyanannyian nézik).


aztán a másik, az inkább ez a dancsó/szirmai kategória, vagy tán ide sorolható a humor és egyéb szórakoztató készségek(ami természetesen nem azt takarja, hogy viccoldalakról mesélsz vicceket).


körülbelül ez az a kettő kategória az én véleményem szerint, ami nyilvánosságra érdemes.

jobb elfelejteni az ilyen agyonpróbálgatott kihívásokat leutánozni a 20milliomodik videóstól...vagy beszélni az élet nagy gondjairól csak azé, mert ez is egy népszerű téma.

2015. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vok videos nem ertek hozza de a videok kicsit szentem unalmasak
2015. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De feliratkoztam😉
2015. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!