Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hallottam egy olyan lehetőségr...

Hallottam egy olyan lehetőségről, hogy meg lehet osztani a netet számítógépről telefonra. Hogy lehetséges ez iPhone és Win.10 között?

Figyelt kérdés

Androidos megoldásokat találtam, olyat is, hogy Mac gép és Apple. Ezek alapján nem sikerült beállítanom, pedig jó lenne.

Valakinek ötlete?



2015. okt. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem az a legegyszerőbb, ha WiFi hotspotot csinálsz a gépen. Telefonnal pedig csatlakozol rá, mint bármely más AP-ra.
2015. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem lehet Wifizni gépről, nem engedélyezett, csak kábeles net van, ezért lenne jó ,ha legalább a telefonról lehetne
2015. okt. 4. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy wifi-s routert.
2015. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem engedélyezett a wifi, akkor gondolom drivereket sincs jogod telepiteni (emlihetted volna, hogy nem a tiéd a gép, és korlátozott felhasználói jogaid vannak csak rajta)... igy más megoldás sem fog működni.

Ahogy előttem emlitették, vegyél egy routert.... de azzal el fogod tudni érni az interentet, vagy ott sem lesz jogod, mert csak bizonyos gépekez lehet rá csatlakoztatni?

2015. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!