Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki szórakozik vagy rendsze...

Valaki szórakozik vagy rendszerhiba? Ilyen létezik? Egy facebook ismerősömnek többször is voltak gondjai a facebookkal.

Figyelt kérdés
Pl.nem az igazi neven volt fenn fb on es kitiltottak. Most meg mar uzenetet se tudok kuldeni neki.Azt irja ki hogy erre a beszelgetesre nem tudsz valaszolni.Vagy az is lehet, hogy ő állította be úgy, hogy ne tudjak neki üzenetet küldeni? Mert sms-ben ìrta nekem
2015. okt. 15. 03:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb rá kérdeztem sms-ben azt felelte, hogy nem tudja mitől van ez és meddig fog el tartani és azt mondta biztosan valaki szórakozik vele vagy lehet rendszerhiba. Volt már hogy kitiltották facebookról mert nem az igazi nevén volt fennt. Azóta vissza egyszer de nemtudtam ismerősnek jelölni. Úgy beszélgettünk. De most már üzenetet se tudok neki küldeni. Ezt a facebook csinálja vagy maga az illető is be tudja ezt úgy állítani, hogy ne tudjak neki üzenni?
2015. okt. 15. 10:00
 2/3 A kérdező kommentje:
De vajon ha maga az illető állította így be akkor nekem miért nem mondja meg az igazat? Régebben egyszer én tiltottam,de utána vissza tudtam jelölni és ismerősök voltunk. Más profiljáról viszont lehet neki üzenetet küldeni. Mikor fel ajánlottam neki hogy készítsen új profilt magának azt felelte nem fog mert ez neki megfelel és attól, hogy nem vagyunk ismerősök még tudunk kommunikálni. Hát most már azt se tudunk. Lehet ő állította így be?
2015. okt. 15. 10:10
 3/3 anonim válasza:

Ha nem tudsz neki üzenetet küldeni, akkor bizony megjelölte, hogy tőled ne érkezhessenek üzenetek.

Azt, hogy miét nem mond igazat, nem tudhatjuk, nem tudjuk, milyen viszonyban vagytok egymással, és lehetne e oka rá.

2015. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!