Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú és omlik össze a...

Nányi91 kérdése:

Miért lassú és omlik össze a firefox?

Figyelt kérdés

Újtratelepítettem a win-em. Formáztam, particionáltam. Felraktam a drivereket meg 1-2 alapprogramot mint Daemon tools, skype, utorrent, stb. Mindegyiknél nagyon figyeltem, hogy semmi plusz szoftvert ne telepítsen magával. Három addont feltettem még és ennyi. Ma délután csináltam az egészet.


És a firefox kb olyan lassú mintha a 15 éves kőkori pc-men próbálnék böngészni. Ezen kívül baromi gyakran össze is omlik. Van hogy az indítása után tölt-tölt kb fél percet aztán crash és ennyi. Mi az istentől lehet ez?



2015. okt. 18. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hibásan települt fel.Bár lassúság vagy akadás nem meglepő,mindig rosszabb böngésző lesz.

Vírusirtó vagy tűzfal is blokkolhatja.

Valamelyik lehetséges.

2015. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedélyezd a tűzfalon.
2015. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a windows tűzfalon engedélyezve van, avastnak meg az ingyenes verzióban nincs tűzfala
2015. okt. 21. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le, valószínűleg trójai lesz.

[link]

2015. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!