Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy a fenébe sikerült 12-16...

Hogy a fenébe sikerült 12-16 Mbit/sec ADSL csatlakozáson (NEM ADSL2+) 4 perc alatt letöltenem egy 2.6 GB-os file-t?

Figyelt kérdés

a file egy sorozat teljes évadja,

belenéztem, működik,

nem egy sérült kamufile.


2015. okt. 21. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

12-16 Mbit/sec nem elírás? Mert, ha igen és bit helyett Byte, akkor simán lelehet.


Mégse, akkor letesztelném holnap is, hogy akkor is lejön-e. Ha igen, akkor a szolgáltatónál van a gikszer, és megsorozták a sebességed. :D

2015. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SylwerStone ***** válasza:
Byte lesz az nem bit, így lehetséges.
2015. okt. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem a byte rövidítése nagy B, márpedig mind a szolgálhatóm honlapja, mind a router kicsi b-vel írja.

A router azt mondja, upstream rate 1332 kbps, downstream rate 13395 kbps,

A szolgáltató honlapja meg azt mondja, hogy 9-13 Mbps, ott az upstream sebességet nem írja.

2015. okt. 22. 11:30
 4/5 SylwerStone ***** válasza:
Nem egy szolgáltatónál láttam már összekeverve ilyen dolgokat, nem szent írás az sem ami a szolgáltató oldalán van. Ha Byte akkor logikus a kb 4 perc 2,5 gigára, ha az bit lenne, akkor már a fél órához közelítene a letöltés időtartama
2015. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SylwerStone ***** válasza:
Amúgy nem értem miért vagy fennakadva ezen, örülj neki inkább :-D
2015. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!