Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet szándékosan...

Hogyan lehet szándékosan gmail fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Véletlenül tudok. De van-e olyan lehetőség, hogy mondjuk megnyitok egy gmail nevű weboldalt, ahol találok egy olyan lehetőséget, hogy "gmail fiók létrehozása"? Vagy ilyen nem létezik?

2015. nov. 3. 11:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Te mi a fenéről beszélsz?

[link]

2015. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jó. Akkor másképp kérdezem. Honnan a link, amit küldtél?
2015. nov. 3. 12:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Google-t próbáltad már?...
2015. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem emlékeznék arra a sok http meg ki tudja mire, akkor hogyan tudom meg, hogy jutok el oda? Vagy az a hivatalos módja, hogy belépek a gyakori kérdések.hu oldalra, megkeresem az üzenetedet, kimásolom a linket, amit küldtél? Nem hinném, hogy ennek ez lenne a módja.
2015. nov. 3. 12:32
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem írtam volna, ha nem próbáltam volna. A google oldalon csak néhány gomb van, ami közül egyik se fiók létrehozása.
2015. nov. 3. 12:35
 6/23 Argloss ***** válasza:
Kifejezetten Gmail fiók nincsen. Google fiók van amit tudsz használni az összes Google szolgáltatáshoz. Ha a főoldalon rányomsz bejelentkezésre akkor a szürke doboz alatt van a fiók létrehozása link.
2015. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lajos54 ***** válasza:
Azt már próbáltad, hogy gmail.com ?
2015. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akár több fiókod is lehet. "Fiók létrehozása"
2015. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A gmail.com -ra a következő oldal jött be, amin semmiféle tovább lépési lehetőség nincs.


[link]


A másik üzenetre válaszolva. Mit értesz fő oldalon?

2015. nov. 4. 12:48
 10/23 Lajos54 ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem nem ugyanazt látjuk mindketten, mivel nekem már van fiókom/címem, így nekem automatikusan az jön be.

De próbáld meg itt: [link]

2015. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!