Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet szándékosan...

Hogyan lehet szándékosan gmail fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Véletlenül tudok. De van-e olyan lehetőség, hogy mondjuk megnyitok egy gmail nevű weboldalt, ahol találok egy olyan lehetőséget, hogy "gmail fiók létrehozása"? Vagy ilyen nem létezik?

2015. nov. 3. 11:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Elég döbbenetes, hogy eddig mindenki csak az erdőbe tudott vinni. Ugyanis egyik ötlet se volt működő. A gugli tud erről, hogy hulladék a terméke? Hogy képesek ilyen selejtet létrehozni?
2016. dec. 8. 17:09
 22/23 Kőváry Orsolya ***** válasza:
2016. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Lajos54 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ne is haragudjál, de te vagy szórakozol velünk, vagy iszonyatosan béna vagy, hogy egy év alatt nem tudtál önállóan "szándékosan" létrehozni egy gmail fiókot...


Holott a sok kapott segítség mindegyikével simán lehet.

Vajon az a sok-sok ezer felhasználó, akinek gmail címe van, hogyan hozta létre?


Most direkt egy olyan gépen, amelyiken eddig nem volt gmail fiók, kipróbáltam, amit régebben javasoltam (és neked az sem felelt meg):

beírtam a böngészőm címsorába, hogy gmail.com


Erre az oldalra jutottam:

[link]


Hát, ha itt sem tudsz létrehozni egy fiókot, akkor törd össze a számítógépedet, te pedig vonulj el a Bakonyba remetének.

És részemről ezzel befejeztem, mert piszkosul nem szeretem, ha valaki a segítő szándékomat kihasználva szórakozik velem...

2016. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!