Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet szándékosan...

Hogyan lehet szándékosan gmail fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Véletlenül tudok. De van-e olyan lehetőség, hogy mondjuk megnyitok egy gmail nevű weboldalt, ahol találok egy olyan lehetőséget, hogy "gmail fiók létrehozása"? Vagy ilyen nem létezik?

2015. nov. 3. 11:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Természetesrn a link, amit adtál, működik. De a google ezt így tervezte? Vagyis menj fel egy fórumra, kunyerálj valakitől egy linket, és ha szerencséd van még működik is. Nincs ennek valami normális belépési módja?
2015. nov. 4. 17:36
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedbves google felhasználó! A termékünk igaz nem felhasználó barát mivel annyira fukarok voltunk, hogy sajnáltumk normális programozókat szerződtetni, ezéft az oldalunk egybe nem látható. Ha feltétlenül használni szeretméd, keress fel olyanokat, akik már betegre küzdotték magukat, hogy valahogy működjön, így ők biztosan tudnak majd segíteni. Ha egyébként van jobb ötleted az oldal működésével kapcsolatba, akkor azt tartsd magadban, mert minket egyáltalán nem érdekel, hogy tudod-e használni a google termékeket.

Így gondolta a google?

Egyébként engem se érdekel, csak kíváncsi vagyok, mégis mekkora hulladék ez a program.

Sok pocsék programot láttam már, de ez most az első helyen van. Már mint a negatív skálán.

2015. nov. 4. 17:50
 13/23 A kérdező kommentje:
A kérdés tehát továbbra is az, hogyan tudok kapott link nélkül google fiókot létfehozni?
2015. nov. 4. 18:08
 14/23 Argloss ***** válasza:

Így:

[link]

2015. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi az a link, amit küldtél. Nem tudom ez mire használható, mindenesetre jópofa dolog, ahogy ugrál a kép ide-oda. Remélem, csak jó poénnak szántad.

A kérdés tehát továbbra is az, hogyan lehet szándékosan google fiókot létrehozni. Akinek van használható ötlete, az ķérem, írja meg.

2015. nov. 12. 10:35
 16/23 A kérdező kommentje:
Az eddig hozzászólóknak köszönöm a segítő szándékot, de sajnos nem vagyok előrébb.
2015. nov. 12. 11:03
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha már senkinek nincs használható ötlete, hogyan lehet elérni a google fejlesztőit, hátha ők tudják?
2015. dec. 15. 16:27
 18/23 A kérdező kommentje:
De hogy érthetőbb legyen a kérdés, példaként említem a frreamiponthu oldalt ahol a programozók érdekes módon képesek voltak egy olyan gombot létrehozni, hogy regisztráció. Ezzel a gombbal létre lehet hozni egy freemail fiókot. Ez az, ami a guglinál nincs. De ha valaki tud valamit, az írja meg. Ha valaki még egyszer linket küld, letiltom.
2016. nov. 29. 14:49
 19/23 anonim ***** válasza:

Odamész, hogy google.hu. Ott van jobbra fenn, hogy bejelentkezés. Rámész. Mivel nincs fiókod, középen lent van egy fiók létrehozása link. Ráklikkelsz. Kitöltöd a regisztrációhoz szükséges adatokat és készen is vagy.


Kell hozzá vagy 2-t klikkelni...

De ha a keresőbe beírod, hogy "google regisztráció" akkor az első találat lesz az az oldal.

2016. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ha követem az utasításaidat, bejelentkezés gombra kattintva feldobja azt a fiókot, amit véletlenül létrehoztam. Ott meg a jelszót várja. Itt nincs olyan lehetőség hogy fiók létrehozása.
2016. dec. 8. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!