Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-nál ez mit jelent?

NCore-nál ez mit jelent?

Figyelt kérdés

"Kedves felhasználó!


Jelen pillanatban az aktivitásod szerint túllépted a rangodnak megfelelő hit'n'run lehetőségeid számát.

Azon torrentek számítanak hit'n'run-nak, amelyek minimum 14 napja vannak a listádban (start oszlopban 14 nap vagy több szerepel), s még nem teljesítetted rajtuk a kötelezettségeid. Ezen torrentek más színnel vannak jelölve a listádban a megkülönböztethetőség végett.

A seedkötelezettségeid teljesítésére e hónap utolsó napján 22:00-ig még van lehetőséged! Ha nem sikerül teljesítened a szabályzatban foglaltakat, automatikusan letöltés megvonásban részesülsz a következő hónap első napjától minimum 3 napon át tartó időszakra."


nem enged filmet letölteni, de uTorrenten csak olyan filmem van, amit nem töltött le a tiltás miatt.


2015. nov. 21. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Így jár az aki, nem seedel.....
2015. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Seedelni kellet volna.
2015. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
93%
seed -elni kell becsületesen, ennyi az egész.
2015. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem annyira értek hozzá. Én mindig úgy hagytam az utorrentet és írta, hogy "seedel".
2015. nov. 21. 13:21
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
De azt a szerver mégse érzékelte ezek szerint. A hálózati beállításokkal lehet a probléma (pl. router)
2015. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor seedelsz biztosan, ha az nCore-on a profilodaladon lévó "Aktívitás" menüben is azt írja. Ott figyeld, ne csak a kliensben!
2015. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem mikor ilyen "letöltés megvonás"-om volt, akkor is teljesen normálisan működött minden. (bittorrenttel)
2015. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az "aktivitás" menüt, ott mit látsz.

Le is töltheted újra, ha nincsenek meg már. Ezzel nem fogja újraszámolni, utána pedig hagyd hogy seedben legyenek 48 órán át.


A Beállítások/várósor-nál nézz körbe az utorrentben. Lehet csak az aktív torrenteket kell többre állítani. Ez csak tipp.

2015. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért lehet, mert nem seedelted vissza teljes mennyiséget vagy 48 óránál hamarabb kitörölted. (a 48 óra az nem úgy 48 óra, hogy két nap simán, hanem 48 óra, miközben a géped be van kapcsolva)
2015. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!