Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tippeket, ötleteket,...

Milyen tippeket, ötleteket, tanácsokat tudnátok adni kezdő Youtube videósoknak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy vágóprogramot milyet javasoltok, esetleg milyen témában érdemes kezdeni a videókészítést, és milyen formában. vagy bármilyen hasznos tanácsot, vagy tippet szívesen fogadok.

Köszönöm segítségeteket. :)



2015. nov. 21. 15:56
 1/4 Cooler Gamer213 válasza:

1.Ne legyél túl fiatal!Minimum legyél 14 éves!

2.Gamplay.

3.Sony Vegas pro 13, nagyon jó vágó program.

4.Open broadcaster, tökéletes videó felvevő program.

5.Photoshop, idővel kelleni fog!

2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előttem lévő válaszolóval egyet értek, én inkább a technikai háttérben segítenék neked.


1: Sony Vegas Movie Studio-t használj. Azért jobb először, mert kevesebb funkciót tartalmaz, és nem fogsz eltévedni a sok menüpont között. Én is azzal kezdtem. AZ remek alap volt a Sony Vegas Prohoz, majd utána már After Effects jön. Én speciel azt kezdtem el tanulni hobbi szinten.


Videókészítés, mindenképp olyan témában legyen amelyben még nincs videó, vagy ha van, akkor nagyon kevesen csinálják. Nekem van 1-2 ötletem, de azt én direkt nem fogom neked most elmondani.



Sony Vegas előtt mindenképp szedd le a quick time player-t minimum a 7.1-es verziót. Azt leszedted, akkor társíts azokhoz a fájlokhoz, amelyeket majd meg szeretnél vágni. Ezután teheted csak be a sony-ba. Illetve enélül is betehted, csak akkor eléggé problémás lesz, mert sok formátumra hibát fog kiírni.

2015. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a hosszú, részletes válaszokat!

Ötletem az nekem is volna, csak egyedül, és eszközök hiányában elég nehéz volna megvalósítani, de rajta vagyok.

2015. dec. 5. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom neked, hogy HD-nál rosszabb minőségű videót ne csinálj
2015. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!