Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tirexi megint abbahagyja?

Tirexi megint abbahagyja?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?

2015. nov. 24. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nézi őt még valaki egyáltalán ?

Full idióta a gyerek amúgy

2015. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez szerintem már nevetséges amit művel.


Olyan megható szöveget írt , hogy majdnem könnyeztem. :-) Emberek! Ilyen nagyképű, arogáns , közösségbe nem való viselkedést még nem láttam. Csodálkozik , hogy mindenki oltja? Összesen 2x írtam a videója alá és tényleg csak akkor ha értettem az adott témához! Okosabbat mondtam mint ő, normális hangnemben. Erre ő bannolással fenyített és törölte a kommentet! Szánalmas, ostoba és gyerekes a viselkedése. Persze hogy nem nézi a kutya sem. Nézzétek meg 1-2 másik videóst , nő a feliratkozók száma , a nézettség stb... Miért? Mert emberi módon beszélnek és kezelik embertársaikat.


Tirexi te csak teher vagy a youtube és az internet világának. Jó lenne ha nem csökkentenés a videóid számát , hanem végleg bannolnád magad a youtube világából!! Menj, csináld külföldön, vedd elő ott is az igazi éned mint itt. Meglátod milyen sikeres leszel ott is!

2015. nov. 24. 17:27
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, hogy mit akar ez Magyarországon Youtubeozással pénzt keresni... Itt még nem lehet ezzel meggazdagodni, és ha nem csak a pénz járna a fejében, hanem az, hogy szórakoztassa a nézőket, akkor sikeres lenne. Itt sír, hogy ő megvette az összes olyan játékot, amivel videón kívül nem is játszik. Ki kérte arra? Én akkor veszek meg valamit, ha tetszik. Egy videó miatt nem kell.
2015. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2005 óta rendszeres youtube látogató vagyok. Végignéztem a magyar youtubeközösség születését, fejlődését, mutálódását. De soha életemben nem hallottam erről a youtuberről, annak ellenére, hogy 100k+ feliratkozója van!
2015. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld, havi több milliót költ csak a gépére...
2015. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem egyedi a gyerek, jobb is, ha abbahagyja... Amit ő csinál, azt bármelyik hülyegyerek meg tudja csinálni. Játszik egy játékkal aztán feltölti. Ha valaki ebből akar élni, akkor legyen egyedi, ő nem az. Szerinte nem egyedi, ha valaki magát is beteszi a videó alá, szerintem meg pont azért egyedi valaki, hogy látod a reakcióit.
2015. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy megnéztem a linkeld videóját, felénél ki is kapcsoltam, mert felhúzott a hülyesége. Ez valami burokban nevelkedett poronty lehet? Komolyan azt, hiszi azért nézik az emberek a gameplayeket, mert nincs pénzük megvenni a játékot? :D Soha az életben nem erről szólt a dolog.

Vagy azért nézik, hogy eldöntsék megvegyék -e, kell e nekik, vagy azért mert szórakoztató a játékos kommentárja, illetve egy nagyon jó játékosról van szó akitől el lehet lesni pár trükköt.

2015. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem egyszerü....


Az év végi összefoglaló videóban , konkrétan lehülyéznek minden nézőz a devil gyerekkel... van bőr az arcukon bőven. Sértegetésért mindenki jelentheti a videót nyugodtan!!!


Azt sem érti miért került fel a napiszarra. Utána meg elmondja , hogy lehet hogy sz@r videókat fog csinálni és akkor mind felkerül és lesz nézettség.

Sajnos az még nem esett le neki ,hogy a sz@r és a moslék árad belőle és minden videója elférne a napin.



Màs.


Bereklámozza hogy olyan unboxing jön hogy fuuu, el sem meri mondani.


Erre kicsomagol egy negyed millás monitort. Ha 11 éves lennék akkor tényleg felállna rá, de nem vagyok az, így csak szimplán bezártam a böngészőt ,mert ebben nincs semmi extra.Ezt bárki megtudja csinálni ha rászánja a pénzt.


Tartalmat nem tud produkálni csak mások munkáját pénzért megvenni és publikálni.

Szerencsére a nézettsége is azt mutatja , hogy amit csinál ,ahhoz nulla tehetség kell és inkább az értelmesebb ,kreatívabb és szerethetöbb emberek videóit nézik már többen.

2015. dec. 4. 01:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer néztem egy videót tőle még talán nyáron akkor láttam, hogy annyi számít mindenből a legdrágábbat...

Felnőtt emberként szerintem az i7-el fog meghoradni :D

2015. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
70%

Nekem is felb@**ta az agyvizem. Kezdő videósokat szid mint vadálat. Meg szidja az olyanokat mint luckeY, James akinek sokkal több feliratkozója van mintegy kihalt lénylek.

Főleg engem sértett meg, mert.kezdő videós vagyok 9 feliratkozóval

2015. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!