Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan tárhely, ahol...

Van olyan tárhely, ahol nagyobb mennyiségű adatot olcsón tudok tárolni? (Vagy inkább ingyen)

Figyelt kérdés

Kb. 50 Gb elég lenne. Nézegettem Ftp tárhelyeket, de azoknak horrorisztikus az áruk éves bérletben nézve. Még haviban is. (vagy csak én néztem rossz oldalakat.)

Sosem tároltam adatot felhőben, szóval jobb lenne olyanok segítsége, akik használnak is ilyen szolgáltatásokat, nem csak bebökik hogy "google a barátod"


2015. dec. 2. 07:20
 1/2 Tengor ***** válasza:

Google a barátod, és mivel a barátod baráti áron 100 GB-ot vehetsz tőle 2$/ hó áron. (7032 Ft / év)

[link]

De ott a Dropbox is, náluk a legkisebb csomag 1 TB-os 10 euróért havonta, 37200 Ft (ez csak 2 ezer Ft-tal drágább, mint a Google hasonló méretű csomagja). [link]

MS SkyDrive megoldásának árait nem tudom, érdemes azt is megnézni.

2015. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na b***ki, túlbonyolítottam xD A legnyilvánvalóbb eszembe sem jutott... (fail) Köszi!
2015. dec. 4. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!