Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on 1 hónapos letiltást...

Ikszboksz kérdése:

Ncore-on 1 hónapos letiltást kaptam, mert 29. hónapja meghaladtam a rangomnak megfelelő hit'n'run mennyiséget. A BitTorrent kliensben minden torrent "seeding" állapotban van, 0 db aktív státuszban. Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Minden letöltött tartalom folyamatosan (hónapokig) áll a BitTorrentben, mégsem történik semmi. Mit csinálok rosszul? Mit állítsak át? Hogy bizonyosodjak meg róla, hogy ténylegesen visszatöltődnek a tartalmak?


Kérlek úgy magyarázd el a tennivalókat, amit egy 8 éves gyerek is megért. Az Ncore-on hiába írják le a szabályzatban, és vélhetően csinálom is úgy, nem történik semmi.



2015. dec. 5. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom letörölted azokat a torrenteket amiket leszedtél, vagy áthelyezted.
2015. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól tudom, az ilyen hülye oldalak meg szokták szabni, hogy milyen kliens melyik verzióját szabad használni, és ha ettől eltérsz, akkor gyakorlatilag figyelmen kívül hagyják, amit feltöltesz. Talán erről lehet szó? Te vagy az egyetlen ember a világon, aki ilyen kliens használ...
2015. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# nem töröltem ki, nem helyeztem át.


2# BitTorrent 7.5.0 amelyet egyébként az ncore FAQ-jában elsőnek ajánlanak.

2015. dec. 5. 20:51
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Utorrent a legjobb, azzal csalni is lehet.
2015. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem csalni akarok! Letöltöttem filmeket. Megnéztem őket. Mindent úgy hagytam ahogy van... és jön a letiltás/figyelmeztetés.

Most már a végleges kitiltással fenyegetnek.

2015. dec. 5. 21:12
 6/15 SylwerStone ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán nincs kinyitva az Utorrent portja és passzív vagy.
2015. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
elindul a program a vindózzal? a beallitasokban betudod allitani, hogy automatikusan induljon, amikor indul a gep.....es akkor tuti toltenie kene visszafele. probald meg a qtorrent-et! toltsd le....menj fel az ncorra....aktivitas ful....ott kiirja mik a seedkotelezett torrentek....ramesz, akkor megnyitja a torrentet es toltsd le megegyszer.....ha a film a gepeden van, akkor csak leellenorzi! es utanna par perc mulva nezz vissa es elvileg az kene, hogy kiirva legyen, hogy seed....
2015. dec. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet, hogy be van kapcsolva a dht, azért nem látja a tracker a feltöltésed:

"DHT

Lehetővé teszi a tracker nélküli torrentek előállítását és használatát.

A működéséről: A DHT-t engedélyező felhasználók között létrejön egy adatbázis, ami tárolja, hogy kinél, milyen torrent van. Azonban ez az adatbázis nincs központi szerveren. Sőt egyben sehol sincs meg, csak a több száz-ezer PEER alkotta bolyokban léteznek, szétosztva a kliensek között, folyamatosan cserélődve. Így elsőre elég kétesnek tűnik a dolog, de tényleg működik. 😉

A privát oldalak kérni/javasolni szokták, hogy kapcsoljuk ki ezt a funkciót, mert a DHT-n forgalmazott adatmennyiséget nem láthatja a tracker így nem is számolhatja el, és ebből adódhatnak félreértések. (Nem gyakoriak, de nem is olyan ritkák, mint a fehér hollók) Ellenben a publikus oldalról letöltött torrenteknek kifejezetten jól jön a dolog, mert ott úgy sem nézi a tracker a dolgokat, és nem kevés plusz PEER be tud kapcsolódni… Tehát nincs egyértelmű szabály, hogy ki legyen kapcsolva, vagy épp be. (Egyébként lenne megoldás a dologra: A privát oldalakra feltöltendő torrentek esetén, készítéskor be kell(ene) pipálni a Privát torrentet, aminek hatására az a konkrét torrent nem megy ki DHT-ra.

Másik nagyon fontos felhasználási területe az amikor privát anyagokat szeretnénk eljuttatni ismerőseinkhez, mert elég csak a kis torrent fájlt átküldeni és azt megnyitnia egy torrent klienssel."

2015. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm az eddigi válaszokat... a kliensben futtattam egy tesztet és azt írja, hogy "A port nincs nyitva (csak letölteni tudsz)".

Oké. Tegyük fel, hogy az egész problémát ez okozza.


Mi az a port? Hol van? Hogy tudom kinyitni?

2015. dec. 6. 10:17
 10/15 A kérdező kommentje:

"lehet, hogy be van kapcsolva a dht" ezt addig értem, hogy lehet hogy be van kapcsolva.

Nem tudom mi az a DHT, és az azután következő 13 sorból sem értek semmit. Többször nekifutottam, nem értem.


Nem gondolom, egyébként, hogy azért, mert megnéztem néhány filmet, nekem alapból számítógép szakembernek is kell lennem. Nem vagyok tök hülye, hiszen a filmeket le tudtam tölteni... Na, ennyi a hozzáértésem. Ennél többet az ncore-nak sem szabadna elvárni. Ahogy ez a világ minden területén így van. Tudok autót vezetni, de nem tudom, és nem is érdekel mi történik a motorházban amikor vezetek.

2015. dec. 6. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!