Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nekem van egy SONY XPeria...

Ha nekem van egy SONY XPeria M2 mobiltelefonom azt össze tudom kötni úgy egy SAMSUNG tab 4-es tablettel hogy tudjak internetezni? A mobil adná a wifi jelet. Mennyire lenne használható?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mobiltelefonon beállítod a hotspotot, A táblagépen pedig ehhez a létrehozott wifi hálózathoz tudsz csatlakozni.


A telefonon lennie kell mobil internetnek, mert csak azt tudja megosztani.


[link]

2015. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, arra esetleg tudsz még válaszolni, hogy egy olyan helyen használnám ahol egyáltalán nincsen internet, ezért lenne fontos a net megosztása a telefonról, de úgy tudom hogy ez nagyon gyilkolja a telefon aksiját. Ha használat közben bedugom a telefont a töltőre akkor is gyilkolja az internetmegosztás az aksit?
2015. dec. 9. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A mobil adat meríti az aksit rendesen, de ha töltőre tudod tenni akkor nem fog idő előtt lemerülni.
2015. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!