Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bizonyos oldalak nem töltenek be?

Bizonyos oldalak nem töltenek be?

Figyelt kérdés
A külföldi oldalak nem töltenek be, csak a magyarok és a Google termékei. Kutakodtam a neten, és a szolgáltató DNS szerver hibát írtak. Viszont az én problémám, hogy a többi számítógépen betölt az összes oldal, csak ezen az egyen nem. Áramtalanítottam a modemet+routert, és a wifi vevő driverjét is újraraktam. Előre is köszönöm a segítséget!

#internet #T-Home #DNS-szerver
2016. jan. 15. 12:21
 1/1 UjfalviLajos válasza:
Jó lenne látni az összes futó process nevét. Ctrl alt del . folyamatkezelő . Tettél e fel netlimitert , bandwidth controllert , ip bujtató proxiszoftvert. Mit telepítettél ami eddig nem volt? Próbálj visszaemlékezni mit telepítettêl. A netet kitől kapod? Fehéren a netszolgáltatótol vsgy feketén wifin keresztűl a szomszédtól? Stb kicsit bővebben...
2016. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!