Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a torrentem?

Miért lassú a torrentem?

Figyelt kérdés
Nemtudjátok miért lassú a torentem (0,1 0,2 kb/s el tölt lefelé) és igen van sok seeder, ha lefeszem a feltöltési sebességet akkoris ugyanigy döcög, szóval fogalmam sincs mi lehet a gond, a net normális speedtesten is eléri 1 mbitet és néha amikor ujrainditom a router, 10 ből egyszer 1 percig megy normálisan a torrent.És zöld a kis pipa alul.
2010. márc. 27. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőrizd, hogy a port, amit használsz, az nyitott e. Bár felteszem, ha nem szokott zöld pipa lenni, akkor nem az.

Probléma szerintem: A router-en nincs beállítva szabad port, menj rá a routerre (általába 192.168.2.1 vagy 192.168.2.2 vagy hasonló, a router papírján biztos rajta van, keresd meg a port forwarding-ot, majd nyiss neki egy portot

Google->torrent router port<-itt bővebb információt találsz

Esetleg ha van tűzfalad, akkor az is korlátozhatja, kapcsold ki (a routeren van tűzfal) vagy add meg kivételnek a torrentet.

2010. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Attól is függ, hogy mit töltessz.

pl. egy 2gigás játék nyilván lassabban jön, mint egy 450megás photoshop, vagy vmi

2010. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi csak az a baj hogy a 192. ba nemtudom a jelszót :) (admin/admin nemjó) azt nemtudom valahol megnézni vagy valahogy kideriteni?
2010. márc. 27. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt válaszd ki a routeredet, és megmondja az alapértelmezettet:

[link]

2010. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) port forwardot megcsináltam, a tűzfalon kivételek listályán van és még mindig nemmegy :(, mi lehet a gond?
2010. márc. 27. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:

tüzfal

kapcsolj ki minden tűzfalat.a windowsost és a szoftverest is.

hidd el nem lesz semmi bajod.ugyse a tüzfal véd a virustól hanem a rezidens vírusírtó.


portforwardnal pedig csinalj port range forwardot inkább.

az jobb.ugyanaz csak a range forwardnál írd be a portot.

ilyen modon:

kétszer vidd be.külön a tcp-t és külön az udp-t.

de mindkettőhöz ugyanazt a portszámot.és a start,end nél is ugyanaz legyen.tehát mind a négy helyen ugyanaz a port szám legyen.

2010. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bp1985 ***** válasza:
UPC neted van? Akkor ne csodálkozz, mert ők korlátozzák a p2p-t. Melóba 25/25-ös upc volt, és ilyen 0,6-0,8-as sebességgel töltött le.
2010. márc. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha upc neted van ezt probald:


[link]

2010. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi ember és mindegyik ugrál!

Talán az eszetekbe jutott hogy a torrentel van a baj??

Amikor keresel egy torrentet akkor nézd hogy a seed mindig nagyobb legyen mint a leech a seed min legyen 10 a leech 2,3 de amiben többen vannak az se gond nekem is így töltött mert aki tölti nekem lassú a nete és így nekem is lassan jön

remélem segítettem

2010. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ha túl sok torrent fut egyszerre a kliensben az is okozhat problémát.

Nekem egyszerre kb 400 torrent volt megosztva és amikor letölteni akartam elkezdett pörögni maximumon, persze a feltöltést levettem a legkisebbre, pár másodperc múlva pedig belassult 1-2 kb/secre vagy 0. Kipróbáltam, hogy csak 20-30 torrent van betöltve a kliensbe a többit töröltem és máris maximumon pörgött a letöltés egészen a végéig.

hozzáteszem nem elég a lestoppolni a letöltésen kívüli torrenteket, törölni kell a kliensből.

2013. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!