Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti voltatok már igy amikor...

Ti voltatok már igy amikor elkeztétek a videózást?

Figyelt kérdés
na a helyzet az hogy a bandicam már valamiért nem a legjobb minőségben vesz fel nem is ez a baj meg nem is az hogy videó feltöltése 4 óra bár ez is idegesítő nekem hogy egy örökké valóság egy 30 perces vidi feltötlése és nagyon rá stresszelek erre a dologra 11 feliratkozót értem el 1 hét alatt nem tudom hogy most feladjam e vagy tartsak ki és kutakodjak jobban a jobb játék rögzítők után!ti voltatok már ilyen helyzetben?ti hogy döntenétek?

2016. jan. 24. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

csak akkor csináld a videózást, ha szereted.


https://www.youtube.com/watch?v=AdevbJjaAaw&feature=youtu.be


Itt a saját videóm, éppen most raktam fel. Ha tetszett nyomj egy like-ot!

2016. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

első vagyok. Na nem írtam le a lényeget! :)))))))))


Az a lényeg, hogyha szereted, és van hozzá kitartásod, akkor csináld. Ha nincs, akkor hagyd az egészet. Én engem érdekel is, van is hozzá kitartásom, és muszáj lesz, mert a youtube pénz komoly szerepet játszana a továbbtanulásomban!


-ÁÁÁÁÁ. Mocskos csicska! Te is csak a pénzért csinálod!

- Nem! Én azért csinálom - fogom csinálni - mert szeretem, érdekel, és ha már így alakul akkor kössük össze a kellemest a hasznossal, és keressünk vele pénzt, amiből fizethetem majd álmaim egyetemét!

2016. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
szeretem csak kicsit bonyolult kell ez meg az
2016. jan. 24. 00:44
 4/17 A kérdező kommentje:
valamiker jó valamikor nem jól rögzít valamikor az nem jó
2016. jan. 24. 00:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Open Broadcast! Ajánlani tudom.


UI: Első voltam.

2016. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyébként az én csatornám az itt van: https://www.youtube.com/channel/UC-ybuuPCJT-ZXjzWXYlM8rQ
2016. jan. 24. 00:48
 7/17 A kérdező kommentje:
amugy grat a 200 feliratkozód hoz!én nekem az obs bonyolult de megkellene birkoznom vele mert mondják hogy nagyon jó!ja nekem a bandicam miatt lemaradnak videó végei is azt is oda kell vágnom!a bandicam nem a legjobb
2016. jan. 24. 00:49
 8/17 Vizsla0002 válasza:
Szia! Én, mikor elkezdtem ezt az egészet, akkor Mirillis Action-nel vettem fel a videókat, és nagyon bevállt. Kis gépigényű miközben játszol, lentétben az OpenBroadcasterrel ami szabályosan zabálja a procit. Ha megszeretnéd venni, akkor borsos árat kell fizetned érte, de tényleg egy nagyon jó programot kapsz, csak kicsengetsz érte 50€-ót. A Mirillis Action-t személy szerint, csakis ajánlani tudom, szuper szoftver!
2016. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát nekem egy intel core 2 e8500 am van azt lehet akkor FELzabálná
2016. jan. 24. 00:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Igazából ez csak hobby. Gyűjtögetem a feliratkozókat. Igaz kevés van, de nagy örömmel csinálom nekik a videót. A feliratkozók gyűjtése olyan, mint utcán pénzt találni. Ritkán találsz és keveset, de ha találsz, akkor örömet lelsz benne.
2016. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!